Keystone logo
Tufts University - School of Engineering Certifikát v buněčném zemědělství
Tufts University - School of Engineering

Certifikát v buněčném zemědělství

12 Months

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

01 Aug 2024

Sep 2024

USD 1 730 / per credit

Na kampusu

Úvod

Buněčné zemědělství usiluje o pokrok v tkáňovém inženýrství pro výrobu cenově dostupných, výživných potravin bohatých na bílkoviny. Výzkumníci a výrobci převádějí výzkum buněčného zemědělství do inovací potravinářského průmyslu, které mají pozitivní environmentální a společenské přínosy.

Interdisciplinární program je spravován katedrou biomedicínského inženýrství ve spolupráci s Graduate School of Arts and Sciences, School of Engineering, Friedman School of Nutrition Science and Policy a Cummings School of Veterinary Medicine.

Hlavní body programu

Vzhledem k tomu, že oblast buněčného zemědělství rychle roste po celém světě, náš čtyřkurzový certifikát školí kvalifikované pracovníky pro pokrok ve výzkumu a komerčních produktech v tak rozmanitých oblastech, jako je potravinářská věda, biotechnologie, tkáňové inženýrství, syntetická biologie, biomedicínské inženýrství a další.

Studenti se učí převádět výzkum buněčného zemědělství na udržitelné alternativy k produktům, jako je maso, vejce, mléčné výrobky a kůže, do inovací potravinářského průmyslu a komerčně dostupných produktů. Připojte se k nové generaci výzkumníků se základním vzděláním v metodologii, kontextu a důsledcích technologie buněčného zemědělství.

Přijímací řízení

Osnovy

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky