Keystone logo
UiT The Arctic University of Norway Norský jazyk a společnost pro zahraniční studenty - jednoroční program
UiT The Arctic University of Norway

Norský jazyk a společnost pro zahraniční studenty - jednoroční program

Narvik, Norsko

1 Years

Norský, Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

* pro zahraniční studenty žádné školné

Úvod

Chcete studovat v krásném arktickém prostředí na severu Norska?

Znalost norského jazyka je absolutním předpokladem pro možnost studia v Norsku.

Tento jednoroční program v norském jazyce a společnosti je perfektním začátkem, pokud máte kvalifikaci a chcete pokračovat v jednom z tříletých bakalářských titulů v oboru strojírenství nebo dvouletém magisterském studijním programu Integrovaná technologie budov na fakultě Engineering Science and Technology v Narviku.

(Přednášky v rámci tohoto programu se konají v norštině. Abyste se mohli kvalifikovat pro přijetí do bakalářských a magisterských studijních programů vyučovaných v norštině, musíte složit všechny zkoušky.)

Popis programu

  • Doba trvání: 1 rok
  • Kredity (ECTS) : 60
  • Požadavky na přijetí : Žadatel musí splnit obecné požadavky na vstup na univerzitu. To zahrnuje úroveň znalosti angličtiny, která je vhodná pro hlavní kurz. Neexistuje žádný požadavek na předchozí znalost norského jazyka. Chcete -li být přijati, musíte se kvalifikovat pro jeden z bakalářských inženýrských programů fakulty IVT. Přihlásit se mohou také žadatelé, kteří jsou kvalifikovaní a chtějí pokračovat v našem magisterském programu Integrovaná technologie budov.
  • Kód aplikace : 9010

Studie je určena studentům prezenčního studia a vzhledem k velmi rychlému postupu vyžaduje obětavost a tvrdou práci. Přestože se studenti soustavně zaměřují na studium jazyků, seznamují je také s norskou civilizací, historií a literaturou. Práce ve skupinách s projektem ve druhém semestru je důležitou součástí studia a dává studentům cenné zkušenosti s touto pracovní metodou.

* Studijní program je inzerován za předpokladu dostatečného počtu uchazečů a schválení.

Přijímací řízení

Osnovy

Výsledek programu

O Škole

Otázky