Keystone logo
Universidad de La Sabana - International Center for Foreign Languages and Cultures

Universidad de La Sabana - International Center for Foreign Languages and Cultures

Universidad de La Sabana - International Center for Foreign Languages and Cultures

Úvod

128669_rsz_helena-lopes-uze35tk5uoa-unsplash.jpg

Katedra jazyků a kultur nabízí kvalitní španělský program mezinárodní komunitě a cizincům žijícím v Kolumbii. Výuka probíhá na univerzitním kampusu v akademickém, bezpečném a vynikajícím prostředí služeb.

Studenti, vysokoškoláci a studenti, mladí lidé, dospělí, odborníci a vedoucí pracovníci najdou naše kurzy jako nejlepší možnost zlepšit komunikativní kompetence v jazyce a budou mít příležitost dozvědět se o kolumbijské a latinskoamerické kultuře.

Všechny kurzy španělštiny jsou doplněny velkým množstvím kulturních aktivit a mimoškolních kurzů, které obohacují zkušenost. Účastníkům se nabízí také flexibilita v počtu týdnů, které chtějí studovat, a počáteční datum kurzu. Třídy začínají každý týden v pondělí.

Učte se španělsky s námi Zamilovat se do Kolumbie a její kultury.

O našich kurzech

Budete pracovat na 4 jazykových dovednostech: psaní, mluvení, čtení a poslechu (budete po celou dobu trénovat novou slovní zásobu a gramatiku). Poskytneme vám průvodce třídy, takže nebudete muset kupovat žádný další materiál; budete potřebovat pouze slovník.

Naše kurzy jsou velmi flexibilní, můžete si vybrat, kolik týdnů budete studovat a kdy začít. Třídy začínají každý pondělí, takže si můžete zvolit datum zahájení kurzu.

Máme různé kurzy, z nichž si můžete vybrat:

  • Obecný kurz Španělska (15 hodin španělštiny týdně)
  • Intenzivní kurz španělštiny (20 hodin španělštiny týdně)
  • Obecná španělská kurz dobrovolné práce
  • Jedno na jedné lekci

Ceny

Cena se liší v závislosti na počtu týdnů, které u nás budete studovat, a na typu, který budete samozřejmě brát.

Můžete se připojit k některým z kurzů, které má Universidad de La Sabana pro své studenty. Sdělte nám, která témata vás zajímají, abychom vám mohli najít kurz. Tento kurz nebude mít známky, je pouze pro docházku a neznamená to další náklady.

* To platí pouze pro studenty, kteří pobývají 2 a více měsíců.

Jednou týdně plánujeme dobrovolné kulturní aktivity, jako například návštěvy muzeí, přírodních parků, centra města Bogota, restaurace, mimo jiné. * V ceně jsou zahrnuty pouze některé aktivity.

Jednou týdně jsou uvedeny latino-americké taneční kurzy. Žádné další náklady na tuto činnost.

128658_rsz_eliott-reyna-jcepn62owl4-unsplash.jpg

Umístění

Univerzita se nachází v Chía, pouhých 7 kilometrů od Bogoté. Má krásný areál s vynikajícími zařízeními.

V La Sabana je skvělé akademické prostředí a mnoho různých aktivit. Kromě toho je Bogotá kosmopolitní město, které svým návštěvníkům nabízí mnoho možností pro zábavu, sport, noční život, restaurace a aktivity.

Jak se nyní zaregistrovat?

1. Vyplňte přiložený registrační formulář.

2. Proveďte test umístění (přes Skype nebo na místě). Budeme muset naplánovat rozhovor na skype k určení španělské úrovně, což trvá 15 minut. Dejte nám prosím vědět, který den funguje pro vás to nejlepší.

3. Proveďte platbu kurzu (počet týdnů, které jste si vybrali). V případě, že jste již zahájili program a rozhodnete se zvýšit počet týdnů, náklady na týden budou levnější.

Platbu lze provést:

Bankovní převod: Požádejte o kódy univerzity, se kterými můžete platbu uskutečnit ve vaší zemi ve vaší zemi, tato platba je pouze za USD

Chcete-li zaplatit v kolumbijských pese, můžete:

1. Vložit v libovolné bance Bancolombia v Kolumbii

2. Hotovost nebo kreditní karta na univerzitě

Jakmile platbu zašlete, zašlete prosím kopii na můj e-mail a pošlu vám dopis o přijetí a certifikát univerzity pro vaše vízum, pokud je to zapotřebí. Také nám zašlete kopii cestovního pasu.

4. Máte PIP (Povolení vstupu a trvalosti) nebo Studentské vízum.

Pokud budete pobývat v Kolumbii méně než 3 měsíce a jste sídlícím v zemi, která nepotřebuje turistickou vízum na návštěvu Kolumbie. Vytiskněte akceptační dopis a ukažte mu Imigrační důstojník na letišti El Dorado v Bogotě; dostanete PIP 5 razítko ve svém cestovním pasu, což znamená "Povolení vstupu a trvalosti" a používá se pro lidi, kteří se chystají na krátké kurzy. Tyto dvě možnosti vám umožní studovat v Kolumbii.

5. Zajistěte zdravotní pojištění a nehodu s mezinárodním pokrytím, které jsou k dispozici na dobu, po kterou plánujete zůstat v zemi, a pošlete naskenovanou kopii do tohoto e-mailu: [email protected]

112174_WhatsApp-Image-2019-01-16-at-12.34.35-PM-1.jpg

Místa

  • Chía

    Campus del Puente del Común, Km. 7, Autopista Norte de Bogotá. Chía, Cundinamarca, Colombia., , Chía

Otázky