Keystone logo
Universidad Privada De Ciencias Aplicadas UPC letní škola
Universidad Privada De Ciencias Aplicadas

UPC letní škola

Lima, Peru

Request duration

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Mar 2024

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

komplexní mezinárodní programy UPC nabízí studentům možnost dosáhnout praktické zkušenosti prostřednictvím akreditovaných třídě vzdělání, kulturně významných výlety, servisní - učení, společného výzkumu a / nebo jedinečných stáží.

LETNÍ TERM v Peru

Naše Summer Program nabízí studentům možnost zapsat se na specializovaných kurzů ve vztahu k jejich oboru. learning Student koná v jedinečné a vzrušující nastavení a je veden profesionálním instrukce v angličtině, s odborníky z různých oborů souvisejících s cestovním ruchem, architektury, obchodu, komunikace a žurnalistiky, módní design, gastronomie, hudby, fotografování, mezi ostatními.

Vzhledem k tomu, cenný učení odehrává uvnitř i mimo vyučování, UPC nabízí robustní nabídku fakultativních výletů založených na poplatek, včetně, ale ne omezený k: Machu-Picchu, Cusco, Nazca Lines, historických a přírodních rezervací, z amazonské džungle, a více, z nichž všechny jsou k dispozici o víkendech. Chcete-li zachovat integritu akademického těchto fakultativních výletů, všechny volitelné aktivity patří akademickou složku vedenou odborníky v daném oboru.

KURZ Možnosti *

    • Peruánský dějiny 20. století
    • peruánská literatura
    • Peru 360 ° gastronomie

*Všechny kurzy k dispozici na vyžádání; obraťte se na mezinárodní kancelář UPC ([email protected]) pro více informací o dostupnosti kurzů a obohacuje zakázku krátkodobé nabídky programů.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy