Keystone logo
Universidad UNIACC

Universidad UNIACC

Universidad UNIACC

Úvod

University of Arts, vědy a komunikace, UNIACC, je společnost autonomního soukromých vysokých škol. Jeho vizí je být univerzitní uznána nabízí kvalitní vysokoškolské vzdělání v různých formách vyučování a učení -V přítomnost mísí a neúčast (full on-line) - tak, aby jejich programy umožňují přístup k vysokoškolskému vzdělání pro všechny, kteří chtějí cvičit v uměleckých oblastech společenských věd a managementu, s důrazem na komunikaci, využívání technologií a inovací.

Universidad UNIACC je instituce uznána Ministerstvem školství Chile a instituce není akreditován národní akreditační komise (CNA).

HISTORIE

Dnes, více než devět tisíc absolventů Universidad UNIACC jsou protagonisty různých pracovních kontextech světě komunikace.

Vznik Universidad UNIACC sahá až do roku 1981, kdy byla vytvořena technická školicí středisko s názvem Superior (CFT IACC) Institute of Arts a komunikačních věd. Jednalo se o první centrem vyššího vzdělání se specializací na odbornou přípravu odborníků pro svět komunikačních Chile.

Tak byly vytvořeny osnovy a odborná příprava vedoucí k kariéry vedoucích techniků v oblasti audiovizuální komunikace a reklamy.

V roce 1987, IACC CFT udělen oficiální uznání a stal se IACC Professional Institute. V roce 1989, s podporou vynikajících odborníků, University of Arts, věd a komunikace, UNIACC vznikla.

Universidad UNIACC se narodil s cílem rozvíjet institucionální a akademický projekt zavázat k podpoře umění, kultura, humanitní vědy, nových technologií a komunikace.

Univerzita začala učit kariéru v oblasti žurnalistiky a architektury v roce 1991.

Souběžně začal rozvíjet firemní strukturu řízení a sebehodnocení, jehož cílem je zlepšit systematické a kontinuální systém, metody a postupy.

Vzhledem k tomu, akademický projekt univerzity získaly vyšší úrovně výkonu a konsolidace, byly přidány nové kurzy a programy. V roce 1993 instituce otevřela kariéru psychologie, public relations, reklamy a designu.

Spolu s rozšířením akademické nabídky, Universidad UNIACC zvýšila své fyzické i technologické infrastruktury, systémy, tematické laboratoře a moderní vybavení.

V této fázi svého institucionálního života, univerzitní silně podporovat mezinárodní vztahy, což představuje širokou síť vazeb a kontaktů s renomovanými akademickými institucemi v Latinské Americe, Spojených států a Evropské unie.

V roce 1998, univerzita učinili rozhodující krok v viditelnosti své akademické práce, otevření vysílá svůj televizní kanál v pásmu UHF. Kanál 34 TV UNIACC je pak možno začlenit do širšího rozšíření univerzitní projekt sloučení s Rádiem UNIACC, který začal jako zkušenost vnitřní difúze. V současné době se stala stanice, která vysílá 24 hodin denně přes internet, a to díky práci a tvořivosti vysokoškoláků.

Rada vysokých školách v prosinci 1999, certifikovaný plné institucionální autonomie univerzity, která mu umožní udělovat tituly a míry nezávisle, od tohoto data.

V tomto scénáři Universidad UNIACC podnikl ambiciózní reformu svých osnov, který dělal v roce 2000, se narodily nové kariéry a vzdělávacích programů určených speciálně pro profesionály vložek v souvislosti se zaměstnáním.

Universidad UNIACC IN století XXI

V roce 2004, Universidad UNIACC začal průkopnický proces v chilské vzdělávání: učitelské kariéry a odborné programy pro on-line a smíšené způsoby učení. Závod měl premiéru systém Commercial Engineering. Doktorandů a následně v roce 2016, byly přidány diplom a Program Stupeň a VŠ (TLU).

Ve všech kurzech, které nabízejí on-line a smíšené způsoby učení, studenti začleněny do jejich nového učení digitální, interaktivní a multimediální technologie. Hlavní vstup do znalostí je přes eCampus platformu, která je k dispozici i pro studenty na akademické půdě instituce.

Ve svých programů distančního, Universidad UNIACC možné rozlišit výhody: zkušenosti a znalosti v rozvoji metodik a obsahu navržených speciálně pro strukturu; výpočetní a audiovizuální techniky infrastruktury; jakož i odborných zkušeností v otázkách médií.

Z důvodu , aby mezinárodní potenciál Universidad UNIACC začal vyvíjet prostřednictvím on-line a smíšené způsoby učení, v roce 2008 se škola stala součástí amerického konsorcia vysokého školství Apollo Group Inc., přes Apollo Global.

Dnes, univerzita předpokládá jako kontinuální rekvalifikaci a rekonfigurace jejich fakult a škol spolu s začlenění nových struktur a metod výuky.

Tak Universidad UNIACC zřídila sama jako o vzdělávací projekt s téměř třemi desítkami let zkušeností, integrovány do globální sítě vysokých škol a vždy nastavení trendů v různých projevů tvořivosti.

Místa

  • Santiago

    Avenida Salvador 1200 Providencia, 7501277, Santiago

    Otázky