Keystone logo
© Carrianna Field
Universitat de Vic – Study Abroad

Universitat de Vic – Study Abroad

Universitat de Vic – Study Abroad

Úvod

Jsme mladá univerzita, oficiálně uznaná parlamentem Katalánska v květnu 1997. Chceme hrát roli v Evropě a širším světě a stavět na našich silných katalánských kořenech. Od svých počátků UVic-UCC prosazuje akademickou kvalitu a podpůrný kontext pro školení zaměřené na studenty. Naše výukové programy nabízejí kvalitu a kontakt se studenty, jak to vyžaduje Evropský prostor vysokoškolského vzdělávání. Cítíme také silný závazek vůči Katalánsku – jeho univerzitnímu systému a jazyku a kultuře – a regionálnímu rozvoji, kde přispíváme ke službám mimo oblast Barcelony a podporujeme udržitelnou budoucnost.

UVic-UCC spadá pod pravomoc Fundació Universitària Balmes, jejíž správní rada má většinu zástupců městské rady Vic a katalánské Generalitat. Tento kombinovaný model nezávislého řízení a veřejné kontroly zaručuje flexibilní, odpovědnou a efektivní vládu.

Naše povolání k veřejné službě, jak je nastíněno v zakládajícím parlamentním textu o UVic-UCC, se odráží ve finanční podpoře Generalitat a účasti UVic-UCC v katalánském systému zápisu na veřejné univerzity.

Studovat v zahraničí

Akademické programy

Tento program je zaměřen na zahraniční studenty, kteří chtějí strávit jeden nebo dva semestry v Barceloně nebo Vic. UVic-UCC nabízí kurzy španělštiny, které lze kombinovat s dalšími volitelnými kurzy angličtiny v oblasti obchodu, komunikace a designu.

Mezinárodní letní kurzy

University of Vic – Central University of Catalonia nabízí intenzivní akademické letní programy kombinované s kulturními a společenskými aktivitami v srdci pulzujícího města Barcelony. Tyto kurzy od června do konce července mohou být přenosné za akademický kredit. Délka jednotlivých kurzů se liší podle programu.

Je to jedinečná příležitost zaměřit se a prozkoumat konkrétní téma do hloubky a zažít dynamické, multikulturní prostředí Barcelony.

Krátkodobé programy

University of Vic - Central University of Catalonia nabízí krátkodobé akademické programy v oblastech vzdělávání, umění a humanitních věd, společenských věd, vědy, experimentálních věd, technologie, inženýrství a zdravotnických věd. Programy jsou výhradně akademické. Délka kurzů se liší podle obsahu a plánování programu.

Kurzy na míru

University of Vic – Central University of Catalonia nabízí na míru šité kurzy pro skupiny zahraničních studentů a učitelů v oblasti vzdělávání, umění a humanitních věd, společenských věd, vědy, experimentálních věd, technologie, inženýrství a zdravotnických věd. Programy mohou být výhradně akademické nebo kombinované s kulturními návštěvami a prohlídkami. UVic-UCC může zajistit všechny druhy doplňkových služeb, jako je ubytování, doprava, prohlídky s průvodcem a návštěvy zájmových organizací a podniků. Délku kurzu lze upravit dle vašich potřeb.

Všeobecné údaje

 • Vytvořeno 21. května 1997
 • Nezávislá univerzita s dohledem veřejného sektoru
 • Řídí správní radou nadace Balmes University Foundation
 • Rektor: Josep-Eladi Baños

Vlastnosti kampusu

  Místa

  • Vic

   c/ Dr Junyent, 1, 08500, Vic

   • Barcelona

    Carrer de Pujades,118, 08005, Barcelona

    • Vic

     Carrer de la Sagrada Família, 7, 08500, Vic

     Otázky