Keystone logo
University of Cambridge Jesus College A-levels v historii a moderních jazycích
University of Cambridge Jesus College

A-levels v historii a moderních jazycích

Cambridge, Spojené království

0 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Aug 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Tento čtyřletý titul představuje vzrušující příležitost pro ty, kteří chtějí sledovat své zájmy jak v historii, tak v moderních jazycích. Studenti budou během celého kurzu studovat jeden cizí jazyk a budou si moci vybrat z bohaté nabídky kurzů nabízených oběma fakultami. Stejně jako ostatní studenti jazyků stráví třetí rok studiem nebo prací v zahraničí, čímž se ponoří do cizího jazyka, kultury a historie. Tento stupeň rovněž poskytne příležitosti pro práci s historickými prameny v cizích jazycích.

Studenti budou intenzivně studovat jazyk, kulturu, film, historii politického myšlení a širokou škálu moderních britských, evropských, amerických a světových dějin. Ve třetím ročníku v zahraničí připraví disertační práci týkající se historie, myšlení nebo kultury země, ve které žijí. Mohou také udělat volitelnou disertační práci, která by v posledním ročníku nahradila jakýkoli příspěvek z historie nebo moderních jazyků.

Zpočátku budou nabízeny jazyky francouzština, němčina, ruština a španělština. Ruštinu lze naučit od nuly nebo studovat v návaznosti na úroveň A (nebo ekvivalent). Francouzština, němčina a španělština budou zveřejňovány pouze na úrovni A.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy