Keystone logo
University of Cape Town Studium v zahraničí v Kapském Městě Kurz - informatika, inženýrství, herní design
University of Cape Town

Studium v zahraničí v Kapském Městě Kurz - informatika, inženýrství, herní design

Cape Town, Jihoafrická republika

1 Semesters

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 7 450 / per semester *

Na kampusu

* poplatek pro studenty, kteří se přihlásí samostatně. Studenti, kteří se přihlásí prostřednictvím organizací nebo své domovské univerzity, jsou fakturováni přímo poskytovatelem

Úvod

Program Semester Study Abroad vítá studenty na UCT na jeden semestr, zatímco studují jinde.

Kapské Město se nachází na samém cípu Afriky, kde se setkávají dva oceány, a je pulzujícím a přívětivým městem, které přitahuje tisíce zahraničních studentů a miliony turistů. UCT je celosvětově hodnocena pro svou špičkovou výuku, výzkum a zařízení. Máme hrdou tradici akademické excelence prostřednictvím výuky vedené výzkumem se zaměřením na řešení globálních problémů založená na Africe.

Studenti zahraničního studia si mohou vybrat ze široké nabídky bakalářských a magisterských oborů. Všechny kurzy jsou vyučovány v angličtině. Náš specializovaný tým podpory vás provede procesem přihlášky a pomůže vám získat přístup do kurzů pokrývajících více než 40 disciplinárních oblastí v umění, vědě, obchodu, právu a inženýrství.

UCT je různorodá kampusová komunita, která nabízí bohaté prostředí pro zahraniční studenty. Studenti studia v zahraničí jsou plně integrováni do tříd a učí se spolu se studenty plného studia. UCT používá mezinárodně uznávaný kreditní systém, který vám usnadňuje přenos kreditů z kurzů UCT do vašeho domácího studijního plánu nebo požadavků na titul.

S možností vstoupit zdarma až do tří sportovních klubů UCT nebo studentských společností se připojíte k prosperující komunitě kampusu se spoustou příležitostí k navázání nových přátel. Studenti studijního pobytu v zahraničí se mohou také vrátit místní komunitě dobrovolnictvím v rámci univerzitních terénních programů.

Přijímací řízení

Osnovy

Poplatek za studium programu

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky