Keystone logo
University of Minnesota – Carlson School of Management Absolventský certifikát udržitelného životního prostředí, sociálních věcí a správy věcí veřejných
University of Minnesota – Carlson School of Management

Absolventský certifikát udržitelného životního prostředí, sociálních věcí a správy věcí veřejných

Minneapolis, Spojené státy americké

2 Semesters

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Na kampusu

Úvod

Připravte se na vedení udržitelných řešení ekologických a sociálních problémů, kterým čelí organizace v Minnesotě a po celém světě.

Mnoho organizací se dnes snaží splnit trojí cíl – lidé, planeta a zisk. Sledováním svého absolventského certifikátu udržitelného environmentálního, sociálního a Governance Leadership se můžete připravit na dohled nad úsilím o dosažení čistých nulových emisních cílů a zavázat se k etickým praktikám ve společnostech v Minnesotě a po celém světě.

Program Sustainable ESG Certificate, vyvinutý ve spolupráci mezi Carlson School of Management, Humphrey School of Public Affairs a Institutem pro životní prostředí (IonE), se zaměřuje na veřejnou politiku a koncepty udržitelnosti relevantní pro moderní obchodní pozice. Dozvíte se od učitelů, kteří předávají odborné znalosti z různých oborů, což vám umožní navrhnout a implementovat vylepšení ESG v různých pracovních sektorech.

Kurzy/témata zahrnují: Change Leadership for Environmental, Social, and Governance Action; Základy ve vědě o udržitelnosti.

Zaměstnanci našich firemních partnerských organizací mají automaticky nárok na 15% slevu na školné.

O Škole

Otázky