Keystone logo
© BIMM University
University of Northampton International College

University of Northampton International College

University of Northampton International College

Úvod

UNIC poskytuje pomocnou ruku mezinárodním studentům, jejichž současné ročníky nesplňují univerzitní studijní požadavky nebo mají kvalifikaci, která není v rámci univerzity uznávána.

Pomáháme poskytováním akademického odrazového můstku na University of Northampton, poskytováním programů Foundation, First Year a Pre-Masters v celé řadě předmětů.

Naše nadační kurzy vedou po ukončení bakalářského studia a jsou na 2 semestry, zatímco pre-mistři jsou pouze na jeden semestr a vedou na magisterský kurz.

Pokud je vaše žádost úspěšná, obdržíte jedno kombinované CAS a jedno vízum, které vás kryje po celou dobu studia UNIC a UON.

O UNIC

Co

UNIC je University of Northampton's Associate College, která poskytuje vzdělávací Pathways široké škále univerzit v Northamptonu. UNIC vám poskytne vzrušující, hodnotnou a dynamickou vzdělávací zkušenost v prostředí, které vás povzbuzuje k dosažení dokonalosti ve vašich studiích.

UNIC je součástí celosvětové Navitas Group, mezinárodně uznávaného poskytovatele vzdělávání se znalostmi a zdroji zaměstnanců ve více než 120 univerzitách a univerzitách po celém světě. Zde v UNIC se velmi snažíme zajistit, aby vaše zkušenosti na University of Northampton byly na nejvyšší úrovni a připravily vás na budoucí kariéru v globální ekonomice. Výběrem Pathway UNIC budete připraveni dosáhnout akademického úspěchu a užít si nezapomenutelný zážitek z učení.

Kde

UNIC se nachází na Avenue Campus University of Northampton, v blízkosti centra Northamptonu a v samém srdci Anglie, jen jednu hodinu vlakem od centra Londýna a Birminghamu.

UNIC má vynikající zázemí včetně Student Hubu, sady Learning Technology Suite a učeben, které jsou účelně vybaveny pro výuku a učení.

Studentské zkušenosti

UNIC má specializovaný tým studentských služeb se sídlem v College. Kromě řešení jakýchkoli dotazů a otázek můžete také organizovat pravidelné společenské akce, jako jsou filmové noci, fotbalové turnaje a kvízy. Jako student UNIC máte také plný přístup ke všem událostem a zařízením University of Northampton. Studentská unie University of Northampton je jednou z pouhých tří odborů v zemi, které mají všechny kluby, sporty a společnosti ZDARMA a mohou se připojit ke všem studentům.

Kdy můžu začít

UNIC má tři příjmy ročně - leden, květen nebo září.

Kdo

University of Northampton má 15 000 studentů a 1 000 zahraničních studentů z více než 100 zemí. Samotný UNIC v posledním roce zapsal studenty z více než 30 různých zemí.

Proč

  1. Umístění - Pouze jednu hodinu od centra Londýna vlakem a poblíž měst Oxford, Cambridge a Birmingham, Northampton je ideálním místem pro život, studium a objevování.
  2. Dokonalost - University of Northampton získala ocenění „Zlato“ ve vládním rámci pro výuku a excelenci (TEF).
  3. Flexibilita - UNIC nabízí Pathways více než 90 různým studijním programům University of Northampton, což znamená, že si můžete vybrat Pathway která je pro vás nejlepší.

Místa

  • Northampton

    Saint Georges Avenue, NN2 6JD, Northampton

Otázky