Keystone logo
University of Winchester PGCE Sekundární geografie s historií
University of Winchester

PGCE Sekundární geografie s historií

Winchester, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 14 700 / per year *

Na kampusu

* zahraniční studenti

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

*Podléhá ověření

  • Získejte status kvalifikovaného učitele s vynikající počáteční přípravou učitelů Ofsted
  • Vyučovat lokálně dohodnuté osnovy, Key Stage 3, GCSE, AS a A2 Studium
  • Pokrýt základní oblasti řízení chování, speciálních vzdělávacích potřeb a angličtiny jako dalšího jazyka
  • Získejte zkušenosti s plánováním, výukou, hodnocením a hodnocením své praktické výuky
  • Být informován současným výzkumem a zakotven v praktickém porozumění vzdělávání o holocaustu, výuce emotivních a kontroverzních otázek a občanství
  • Možnost získání kreditů na úrovni Masters
  • Akreditováno Ministerstvem školství (DfE)

University of Winchester Má dlouhou historii ve vzdělávání učitelů a Ofsted je uznáván jako „vynikající“ poskytovatel. Univerzita nabízí stimulující a podpůrné vzdělávací prostředí, které vyzývá a inspiruje stážisty. Naší vášní je poskytovat univerzitní zkušenosti, které vám pomohou dosáhnout vašeho plného potenciálu a skutečně změnit život dětí.

V průběhu kurzu rozvíjíte porozumění jak teorii, tak praxi výuky RE pomocí řady přístupů k učení a výuce. Jste podporováni v rozvoji praktických dovedností ve třídě jak ve výuce RE, tak v širší profesní roli učitele.

Náš program vás připraví na výuku ve věkovém rozmezí 11-16 nebo 11-18 let a je strukturován kolem pěti modulů - kombinace vyučovaných modulů založených na univerzitě a umisťovacích modulů založených na školách nebo vzdělávacích prostředích. Praxe ve třídě je hodnocena prostřednictvím stáží v celkové délce 120 dnů. Máte také možnost získat kredity na magisterské úrovni (až 60 kreditů).

Klademe velký důraz na to, abychom vám umožnili aplikovat své učení na výuku ve třídě. Během výuky, budete mít příležitost pracovat po boku některých z nejlepších a nejinspirativnějších učitelů převážně na středních školách v Hampshire. nicméně, nabízíme také řadu umístění v sousedních krajích, jako je Dorset, Wiltshire, Berkshire a Surrey. Pokud se rozhodnete pro 11-18 Pathway , máte možnost učit se v nastavení 6. formuláře.

Akreditace

Akreditováno ministerstvem školství (DfE) za účelem poskytování počátečních vzdělávacích programů učitelů za účelem dosažení statusu kvalifikovaného učitele (QTS) nebo statusu učitele v raném věku (EYTS).

* „Validace“ je proces, kterým univerzita schvaluje nový program, aby zajistil, že poskytuje studentům odlišné, vysoce kvalitní akademické zkušenosti, které jim umožní získat potřebné akademické znalosti, porozumění a obecné a specifické dovednosti potřebné k výkonu kariéry na úrovni absolventa. V nepravděpodobném případě, že program nebude validován, uděláme vše pro to, abychom vám našli alternativní program v rámci univerzity.

Přijímací řízení

Osnovy

Kariérní možnosti

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky

Podobné kurzy