Keystone logo
University Senior College Adelaide

University Senior College Adelaide

University Senior College Adelaide

Úvod

University Senior College byla založena v roce 2002 jako sekulární koedukovaná nezávislá střední škola pro studenty 11. a 12. ročníku, kteří hledají akademickou a podpůrnou Pathway k vysokoškolskému studiu i mimo něj. V roce 2020 představila University Senior College 10. ročník.

Na University Senior College se zavazujeme připravovat studenty na překlenutí propasti mezi středoškolským a terciárním studiem. USC je v současné době jednou z nejvýznamnějších podpůrných škol pro univerzitní sektor v jižní Austrálii, zejména University of Adelaide.

Zatímco náš specializovaný a zkušený tým učitelů spolupracuje se studenty na vytvoření partnerství pro výuku a učení, studenti jsou vyzýváni, aby převzali odpovědnost za své vlastní učení. Školní den na University Senior College je koncipován tak, aby vyhovoval studentům, kteří si vybírají z komplexní nabídky předmětů, které mají jasné odkazy na vstup na univerzitu. V tomto dynamickém prostředí pro dospělé jsou studenti schopni identifikovat a sledovat autentické studijní programy, které poskytují Pathways k odměňování kariérních možností.

Naše jedinečné partnerství s University of Adelaide vytváří vzdělávací Pathway která může být inspirativní. Snadný přístup k akademickým pracovníkům a specializovaným zařízením poskytuje obohacený a inovativní vzdělávací zážitek. Naším cílem je podporovat kooperativní prostředí, které podporuje rozvoj znalostí, dovedností, postojů, soběstačnosti a pocitu vlastní hodnoty, které studentům umožňuje maximalizovat jejich osobní potenciál. Naši studenti pocházejí z velmi různorodého prostředí s více než 80 školami poskytujícími naše místní příjmy.

Místa

  • Adelaide

    Kintore Avenue, 5005, Adelaide

    Otázky