Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
US Aviation Academy

US Aviation Academy

US Aviation Academy

Úvod

Tady na US Aviation Academy jsme hrdí na to, že jsme jedním z nejlepších volitelů leteckého vzdělávání a výcviku mezi aspirujícími piloty a nadšenci letu. Naše letecká škola úspěšně vybavila řadu letových studentů s množstvím leteckých znalostí, které jim pomohly dosáhnout úrovně odborných znalostí potřebných k získání stanovených pilotních licencí, osvědčení a hodnocení. Děláme to rok co rok, když pracujeme společně s našimi studenty a poskytujeme jim pouze nejvyšší úroveň letového výcviku, vzdělávání a výcviku.

Naše letecká akademie

US Aviation Academy se zavázala k dokonalosti od té doby, co jsme otevřeli dveře v roce 2002. Jsme Federální letecká správa schválená CFR Část 141 letecká akademie, která byla zařazena mezi nejvíce hodnocené letové školy v národě. Se dvěma sídly v severním Texasu mohou naši letečtí studenti absolvovat letový výcvik v Dentonu v Texasu na Denton Municipal Airport (DTO) nebo v Shermanu v Texasu na North Texas Regional Airport (GYI). Obě lokality nabízejí studentům různé možnosti, jak zlepšit své zkušenosti s učením. Naše letecká škola se dokonce může pochlubit samošetřujícím orgánem v naší lokalitě DTO.

Vzhledem k tomu, že US Aviation Academy má zvláštní kontrolu nad naší letovou školou, můžeme mít konečné slovo o tom, zda naši pruvodci získají podle našeho přání příslušné licence, ratingy a certifikace. I když je tomu tak, uděláme vše, co je v našich silách, abychom zajistili včasné získání požadovaných licencí, certifikací a / nebo ratingů.

Kariéra

Nabízíme letové kurzy pro lidi, kteří se chtějí stát certifikovanými piloty pro kariérní i nekariérové ​​účely. Naše uznávaná letecká akademie připravuje studenty na sportovní, soukromé a komerční pilotní licence, stejně jako hodnocení pro více motorů, hodnocení přístrojů, leteckou dopravu a certifikaci letového výcviku.

Čas na naší letové škole zahrnuje výuku ve třídě, letecký výcvik v letu a instrukce na pozemní škole. Oprávněné letecké profesionály schválené FAA spravují všechny tyto služby, aby studenti získali vzdělání na nejvyšší úrovni.

Nejvýznamnějšími prioritami společnosti US Aviation je dodržování vysokých standardů, které FAA vyžaduje letecké školy, a vidět naděje a sny našich studentů o tom, že se stali pilotem hmatatelnou skutečností. Pokud jste připraveni zahájit letový trénink s námi, kontaktujte nás ještě dnes!

Místa

  • Denton

    Spartan Drive,4850, 76207, Denton

Otázky