Keystone logo
© University of Victoria
University of Victoria

University of Victoria

University of Victoria

Úvod

University of Victoria se sídlem v Britské Kolumbii v Kanadě je známá svým závazkem k akademické excelenci a inovativním metodám výuky. Jako přední instituce v oblasti vysokoškolského vzdělávání nabízí UVic širokou škálu programů navržených tak, aby vyhovovaly potřebám studentů i profesionálů. Se silným důrazem na interdisciplinární učení a výzkum se univerzita pyšní tím, že podporuje dovednosti kritického myšlení a připravuje jednotlivce na to, aby prosperovali ve stále se vyvíjejícím globálním prostředí.

Jedním z pozoruhodných aspektů vzdělávací nabídky společnosti UVic jsou její krátkodobé obchodní programy, jejichž cílem je poskytnout profesionálům dovednosti a znalosti potřebné k tomu, aby vynikli v dnešním konkurenčním obchodním prostředí. Tyto programy jsou speciálně přizpůsobeny potřebám pracujících profesionálů, kteří chtějí zlepšit své odborné znalosti nebo přejít do nových rolí v obchodním světě. Krátkodobé obchodní programy společnosti UVic pokrývají širokou škálu témat, včetně vedení, managementu, financí, marketingu a podnikání.

Tyto programy, které vyučují odborníci z oboru a zkušení členové fakulty, kombinují teoretické znalosti s praktickými aplikacemi a zajišťují účastníkům cenné poznatky a praktické zkušenosti, které mohou okamžitě uplatnit ve své kariéře. To, co odlišuje krátkodobé obchodní programy společnosti UVic, je jejich flexibilita a dostupnost.

Ať už chcete pokročit ve své kariéře, rozvíjet nové dovednosti nebo prozkoumat novou oblast zájmu, UVic nabízí řadu možností programu, které vyhovují vašim potřebám a rozvrhu. Od intenzivních týdenních kurzů až po večerní kurzy na částečný úvazek jsou pro studenty v každé fázi k dispozici možnosti.

Kromě toho závazek společnosti UVic k inovacím přesahuje rámec učebny. Univerzita poskytuje přístup k nejmodernějším výzkumným zařízením a zdrojům, což účastníkům umožňuje zůstat v popředí průmyslových trendů a vývoje. Celkově lze říci, že krátkodobé obchodní programy UVic nabízejí studentům jedinečnou příležitost zlepšit své dovednosti, rozšířit své znalosti a pokročit v kariéře v dnešním dynamickém obchodním prostředí. Se zaměřením na praktické, praktické učení a oddaností akademické dokonalosti zůstává UVic nejlepší volbou pro jednotlivce, kteří chtějí dosáhnout svých vzdělávacích a profesních cílů v oblasti podnikání.

Vízové požadavky

Studenti, kteří se účastní programu ISIBM ze zemí vyžadujících dočasné vízum k pobytu do Kanady, budou muset požádat minimálně 2 měsíce před začátkem programu. Doba vyřízení víz se může v jednotlivých zemích lišit, požádejte proto co nejdříve.

Žebříčky

  • UVic je na devátém místě na světě, pokud jde o splnění cílů OSN v oblasti udržitelného rozvoje (2023krát vyšší hodnocení dopadu na vysokoškolské vzdělávání)
  • UVic je na prvním místě v Kanadě mezi komplexními univerzitami pro přípravu studentů připravených na kariéru (2022 Times Higher Education Global University Employability Rankings)
  • Program MBA je na 15. místě na světě, na 1. místě v západní Kanadě (2023 Better World MBA index, Corporate Knights)
  • Master of Global Business zaujímá #1 v Kanadě, #3 v Severní Americe (2023 Top 100 Masters in Management Programs, Financial Times)

Akreditace

Akreditace EFMD EquisAkreditace AACSB

Místa

  • Victoria

    Peter B. Gustavson School of Business PO Box 1700 STN CSC, BC V8W 2Y2, Victoria

Otázky