Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
V School

V School

V School

Úvod

Proč V School ?

Nejdůležitější výsledky

Počínaje prvním týdnem tříd začnou studenti pracovat s kariérovým poradcem a připravit je na hledání práce tím, že budou hostit týdenní workshopy a školení, které vás připraví na okamžité zasazení do pracovních panelů. Spolupracujeme s Vámi, abychom přesně určili, co chcete z vaší nové kariéry a mluvíme o kultuře, pozicích, vyjednávání o platu ao tom, jak propojit své současné dovednostní dovednosti s nově vylepšenými dovednostmi.

Super Transcript

V School Super Transcript je prvním inteligentním nástrojem, který se používá k posouzení technických, odborných dovedností a dovedností, které absolvují absolventy zavazadlového prostoru. Tím, že pracujete přímo s námezdními manažery předních společností a organizací, zjistili jsme a učíme přesné dovednosti potřebné k tomu, abychom vám pomohli přistát s vaší první technickou prací. Tento živý dokument je portfolio, přepis a doporučující dopis v jednom. Když je zaměstnavatel schopen rychle porozumět vašim silám a schopnostem a okamžitě vyvrhnout do vaší relevantní práce v portfoliu, trvá odhadovací hra z procesu rozhovoru. Zaměstnavatelé oceňují přímý přístup založený na datových datech a absolventi V School mají důvěru, která pochází z toho, že jsou velmi připravená na pohovor. Vyhrajte, vyhrajte.

Život ponořený

V School je více než naše elitní učební osnovy nebo instruktoři prvotřídní: kódujeme, vytváříme a shromažďujeme. Právě zde se můžete naučit nové dovednosti a nechat se s úplně novým životem. Zjistěte, co se může stát, když jste skutečně ponořeni.

Bydlení

Postaráme se o vše, abyste se mohli soustředit na zvládnutí nové dovednosti a zahájení vzrušující nové kariéry. Naše studentské bydlení se nachází pár bloků od areálu a půl bloku od vlakového nádraží. Je to komunitní zážitek se sdílenými pokoji a obytným prostorem. Každá bytová jednotka je vybavena výrobky a nábytkem, které studenti potřebují pohodlně a zaměřit se na své vzdělání.

Třídy online

Vzdělání z pohodlí vašeho domova a města s V Schools 100% virtuální učebna. Stejně odlišné od většiny online učebních platforem, vzdálená volba V Schools vás přímo přivádí do učebny s živou výukou, živými mentory, programováním párů a reálnými skupinovými projekty. Jako byste byli osobně. Obsah je stejný. Pokyn je stejný. Výsledky práce jsou stejné. Jako přínos mají všichni absolventi schopnost žít v naší virtuální třídě. Ať už se chcete podívat na svůj kód před pracovním pohovorem, máte složitý problém, který chcete spouštět kolem mentora, nebo prostě vynecháte kamarádství a spolupráci učebny V School , virtuální platforma je vaší. Jak se technologie mění téměř denně, zůstává stále aktuální.

Místa

  • Salt Lake City

    150 State St., UT 84111, Salt Lake City

Otázky