Keystone logo
VERITAS

VERITAS

VERITAS

Úvod

O společnosti VERITAS

 • Více než 10 000 spokojených studentů
 • Více než 60 volitelných předmětů v angličtině
 • Vyberte si z 15 studijních oblastí
 • Až 60% úspor z průměrné nás školné

Proč VERITAS

Za posledních 25 let si tisíce studentů po celém světě užívaly úžasné jedinečnosti studijních pobytů VERITAS v zahraničí. Dokonalé spojení mezi akademiky a kulturním zážitkem se odehrává v jedné z biologicky nejrozmanitějších zemí na světě. Zkušenosti:

 • Jedinečné kulturní ponoření
 • Udržitelnost

Nejlepší kurzy studia Costa Rica v zahraničí

Kostarika je aentirelyry plná bujných druhů rostlin a zvířat. Žijeme obklopeni horami, řekami a plážemi. Je to opravdu rajská destinace.

Tato země je vynikající volbou pro studenty, kteří mají zájem o studium v zahraničí. Nejen pro kvalitu vzdělávání, ale také pro úžasný zážitek.

Udělali jsme seznam nejlepších kurzů ke studiu v zahraničí.

 1. Pokud máte rádi práci v terénu, určitě se vám bude líbit náš kurz „Tropická mořská biologie“. Tento kurz seznamuje s pojmy oceánografie, mořská geologie, mořská ekologie a biologie. Dozvíte se o managementu a ochraně ekosystémů.
 2. Pro ty, kteří jsou pod vlivem chování culta fantastican, je tu úžasný kurz, který upoutá vaši pozornost. „Kulturní psychologie“, seznamuje studenty s oborem Zaměříme se na taková témata, jako jsou kulturní faktory v sebepojetí, genderové role, motivace, kognice, emoce, vztahy a sociální hodnoty.
 3. Art Fundamentals je jedním z našich oblíbených kurzů. Zdůrazňuje rozmanitost formy a obsahu uměleckého díla. Ujišťujeme vás, že zkušenosti budou pozitivní a nezapomenutelné.
 4. Měli bychom se starat o naše životní prostředí. VERITAS nabízí kurz zaměřený na a bude zkoumat ekosystémy, populační vzorce a dynamiku, využívání a zneužívání zdrojů, populaci a kvalitu životního prostředí, což je courekologický úvod do hlavních environmentálních problémů a vlivů, kterým čelí moderní společnost.
 5. Pro studenty, kteří se chtějí zlepšit ve španělštině, je k dispozici spousta kurzů. Například základy španělštiny pro zdravotnické profese. Tento kurz je navržen tak, aby zdravotnickým pracovníkům bez předchozích španělských zkušeností poskytl potřebné nástroje pro interakci a rozhovory se španělsky mluvícími pacienty.

Máme také kurzy španělštiny, které kladou důraz na mezinárodní obchodní programy: Podnikatelské a designové myšlení, Cirkulární ekonomika, Mezinárodní obchod, Kreativní vedení, Mezinárodní marketing, Mezikulturní komunikace, Projektový management a další.

„Migrace, socializace a globální změny“ je kurz, který seznamuje studenty s teoriemi a praxí mezinárodní lidské migrace jako fenoménu, který je přítomen v historii, ale v dnešním světě má zvláštní důraz.

Pokud vás některý z těchto kurzů zaujal, rádi vám poskytneme více informací a povíme vám o všech výhodách studia na LCI VERITAS .

Alexis Brown / Unsplash

Young people in conversation

Místa

 • San José

  Calle 31, Avenida 20, Zapote, , San José

Otázky