Keystone logo
VERITAS

VERITAS

VERITAS

Úvod

O společnosti VERITAS

 • Více než 6000 spokojených studentů
 • Více než 60 angličtin učil volitelných vybrat z
 • Vyberte si z 15 studijních oblastí
 • Až 60% úspor z průměrné nás školné

Proč VERITAS

Za posledních 25 let se tisíce studentů z celého světa těšilo z úžasné jedinečné zkušenosti VERITAS 'Study Abroad. Perfektní směs mezi akademiky a kulturními zkušenostmi v jedné z nejrozšířenějších zemí světa, Kostariky.

 • 5 let praxe
 • Jedinečné kulturní ponoření
 • Udržitelnost

Nejlepší kurzy studia Costa Rica v zahraničí

Kostarika je země plná bujných druhů rostlin a živočichů. Žijeme obklopeni horami, řekami a plážemi. Určitě je to skutečně rajská destinace.

Tato země je vynikající volbou pro studenty, kteří mají zájem o studium v zahraničí. Nejen pro kvalitu vzdělávání, ale i pro úžasný zážitek.

Udělali jsme seznam nejlepších kurzů ke studiu v zahraničí.

 1. Pokud máte rádi moře, stejně jako my, určitě "tropické mořské biologie", bude okouzlit vaše smysly. Předmět seznamuje s pojmy oceánografie, mořská geologie, mořská ekologie a biologie. Dozvíte se o řízení a zachování ekosystémů.
 2. Pro ty, kteří jsou ve vlivu kultury na lidské chování, je tu úžasný kurz, který vás zaujme. „Kulturní psychologie“ seznamuje studenty s oblastí psychologie. Zaměříme se na taková témata, jako jsou kulturní faktory v sebepojetí, genderové role, motivace, poznávání, emoce, vztahy a sociální hodnoty.
 3. Art Fundamentals je jedním z našich oblíbených kurzů. Zdůrazňuje rozmanitost formy a obsahu uměleckého díla. Ujišťujeme vás, že zkušenosti budou pozitivní a nezapomenutelné.
 4. Měli bychom se rozhodně zajímat o naše životní prostředí. VERITAS nabízí kurz, ve kterém budou studenti zkoumat ekosystémy, populační vzorce a dynamiku, využívání a zneužívání zdrojů, populace a kvalitu životního prostředí. Tento kurz poskytuje úvod do problematiky životního prostředí a problematiky moderní společnosti.
 5. Pro ty studenty, kteří chtějí zlepšit svou španělštinu, je k dispozici spousta kurzů. Například; Základní španělština pro zdravotnické profese. Tento kurz je navržen tak, aby poskytoval zdravotnickým pracovníkům bez předchozí španělské zkušenosti nástroje nezbytné pro interakci se španělsky mluvícími pacienty.

Máme také kurzy španělštiny, které zdůrazňují mezinárodní obchodní programy

„Migrace, socializace a globální změny“ je kurs, který seznamuje studenty s teoriemi a praxí mezinárodní lidské migrace jako s fenoménem, který, i když je přítomen v historii, má v dnešním světě zvláštní důraz.

Máte-li zájem o některý z těchto kurzů, rádi vám poskytneme více informací a řekneme vám o všech výhodách studia ve společnosti VERITAS .Alexis Brown / Unsplash

Young people in conversation

Místa

 • San José

  Calle 31, Avenida 20, Zapote, , San José

Otázky