Keystone logo
Voxel School

Voxel School

Voxel School

Úvod

Voxel School University Center for Digital Arts je předním soukromým kapitálovým centrem ve své oblasti. Byla založena v roce 2016 a je řízena profesionály z odvětví animace, videoher, filmu, vizuálních efektů a nových technologií, kteří jsou již více než deset let silně propojeni s univerzitním managementem a výukou.

Voxel School se zavázala být užitečným nástrojem pro společnost při rozvoji nových oblastí souvisejících s oblastí digitálního umění, vždy v souladu s nejaktuálnější pracovní realitou a reagující na digitální ekonomiku. Za tímto účelem se škola zaměřuje především na přilákání nejlepších profesionálních talentů do výuky a soustředí své úsilí na to, aby svým studentům nabídla vysoce výkonnou zkušenost.

Univerzitní centrum má důležité strategické aliance pro propojení univerzity a obchodu. Mezi nimi vyniká aliance se Sony PlayStation Iberia pro výuku univerzitních studií na národním území, která zajišťuje společnou práci pro integraci studentů Voxel School do profesionálního videoherního prostředí, které je jediným mezinárodně schváleným vzdělávacím centrem Partner PlayStation.

Voxel School je univerzitní centrum připojené k University of Deusto a se smlouvou o spolupráci s Complutense University v Madridu a nabízí oficiální univerzitní tituly v oblastech 3D a videoher, filmu a reklamy a designu a ilustrace, stejně jako profesionální magisterské tituly. ve stejných oblastech.

Místa

  • Madrid

    Calle de los Vascos, 25, 28040, Madrid

Otázky