Keystone logo
Wallace State Community College

Wallace State Community College

Wallace State Community College

Úvod

Wallace State Community College , s hlavním areálem v Hanceville a družicovým areálem v Oneonta, je součástí systému, který slouží potřebám více než 300 000 osob a byl konzervativně odhadován na roční ekonomický dopad 3 miliardy dolarů na tento stát a v našich komunitách. Skutečný dopad však má zlepšit život studentů prostřednictvím vzdělávání.

Od otevření dveří v roce 1966 sloužil stát Wallace stovkám tisíc studentů. Od samého počátku přijal Wallace State závazek k dokonalosti, který se stal nejen tradicí, ale zdrojem inspirace. Dnes je stát Wallace jedním z největších vysokých škol v Alabama Community College System, který každoročně slouží více než 7 000 studentům. Tato vysoká škola je virtuální elektrárna ve vzdělávacích programech, s více než 50 majory vedoucími k získání titulu, osvědčení a transferových příležitostí.

Naše zaměření na dokonalost je patrné v našem osobním odhodlání sloužit studentům a v technologicky pokročilých učebních prostředích, které zajišťují, že naši studenti získají co nejefektivnější vzdělání. V ulici Wallace najdete učebny s nejnovějšími technologiemi, včetně interaktivních SmartBoards a Tegrity. Prostřednictvím on-line učení, videokonferencí, podcastingu a off-campus center poskytujeme vzdělání, které vyhovuje životům našich studentů.

Wallace State poskytuje bezproblémové vzdělávací příležitosti od raného středoškolského vstupu na postgraduální úroveň. Prostřednictvím duálního zápisu, akademie FastTrack, Tech-Prep a dalších programů, studenti středních škol, kteří hledají vysokoškolské kredity v akademických transferových programech, kariérním technickém vzdělávání, veřejné bezpečnosti, zdravotní péči nebo automobilové technologii, zjistí, Kloubový systém STARS zaručuje našim studentům přenosnost kreditů na jakoukoli veřejnou vysokou školu nebo univerzitu v Alabamě. Pro ty, kteří chtějí absolvovat bakalářské a magisterské studium na akademické půdě, mohou studenti Wallace State využít našich partnerských univerzitních středisek a speciálních smluv o artikulaci včetně těch s Aténskou státní univerzitou, Alabamskou univerzitou, leteckou univerzitou Embry-Riddle, Auburnskou univerzitou , a Trojská univerzita.

Naši studenti získají nebývalou úroveň úspěchu, ať už se jedná o převádění, zkoušky licencí nebo hledání zaměstnání, a jejich spokojenost se odrazila v míře uchovávání vysokoškolských studentů mezi studenty, která přesahuje státní i celostátní průměr. Studenti, kteří přecházejí na univerzity, trvale překonávají ty, kteří tam začali. Naši absolventi získají konkurenceschopnost a vysokou chválu od zaměstnavatelů. Licenční sazby jsou na úrovni nebo vyšší než státní a národní průměry a naši studenti dosahují nad celorepublikovým průměrem kolektivního hodnocení akademického výkonu (CAAP) .

A co je nejdůležitější, u Wallace State budete sloužit oceňovanému a studentem orientovanému fakultě a zaměstnancům, kteří jsou majiteli jejich řemesel. Jsou zde k tomu, aby vám pomohli ve všech aspektech zkušeností na vysoké škole, od registrace na webu až po osobní poradenství v poradenském centru a studentské podpůrné služby v centru úspěšného učení. Věříme, že studenti jsou důvodem, proč existujeme, a učíme studentské učení a úspěch v popředí našich aktivit a iniciativ.

Prohlášení o poslání

Wallace State Community College se zavázala k učení, které mění životy a společenství. Na podporu této mise se společnost Wallace State Community College zavázala k úspěchu studentů prostřednictvím studijního prostředí zaměřeného na studenta, inovace, zapojení a podpory; výuka excelence; respektování jedinečnosti a rozmanitosti; strategická partnerství, která rozvíjí komunity, pracovní sílu a hospodářský rozvoj; kulturní obohacení našich komunit; a odpovědnosti a integrity.

Nediskriminační zásady

Je to politika Alabama Community College System Board of Trustees a Wallace State Community College , postsekundární instituce pod její kontrolou, že nikdo nesmí na základě rasy, barvy, pohlaví, náboženství, národního původu, zdravotního postižení, sexuální orientace nebo věk, být vyloučeni z účasti na programu, činnosti nebo zaměstnání nebo být vystaven diskriminaci v rámci programu, činnosti nebo zaměstnání.

Akreditace

Wallace State Community College je akreditována jižním sdružením vysokých škol a vysokých škol na vysokých školách za udělení přidružených titulů. Obraťte se na Komisi na vysokých školách v 1866 jižní Lane, Decatur, Gruzie 30033-4097 nebo volajte 404-679-4500 pro otázky o akreditaci Wallace State Community College .

Mnoho programů má další akreditaci od organizací vhodných pro jednotlivé disciplíny. Rutinní dotazy ohledně státu Wallace, jako jsou požadavky na přijetí, finanční pomoc, vzdělávací programy apod., By měly být adresovány přímo státu Wallace.

Vlastnosti kampusu

  Místa

  • Hanceville

   Wallace State Community College, 801 Main Street NW, 35077-2000 , Hanceville

  • Oneonta

   McCay Avenue,701, 35121, Oneonta

   Otázky