Keystone logo

Western Wyoming Community College

A logo

Úvod

Western Wyoming Community College je veřejná, daňově podporovaná, dvouletá, koedukovaná instituce akreditovaná North Central Association of Colleges and Schools, uznávaná ministerstvem školství ve Wyomingu a správou veteránů, a zaměstnavatelem rovných příležitostí. Je pod kontrolou místně zvolené správní rady odpovědné za řízení okresu Western Wyoming Community College .

Western nabízí dvouleté přenosové tituly pro studenty, kteří plánují absolvovat bakalářské studium, dvouleté profesní tituly a několik 1- a 2-semestrálních osvědčení o zaměstnání pro studenty, kteří plánují vstoupit přímo na pracovní sílu nebo se chtějí naučit nové dovednosti nebo štětec až na ostatní. Mnoho certifikátů je zakomponováno do příslušných profesních stupňů.

Western je inovativní veřejná vysoká škola zaměřená na posílení, vzdělávání a zdokonalování našich studentů, zaměstnanců, komunity a prostředí. Naším cílem je inspirovat novou generaci vizionářů pomocí Wyomingské drti a individuálního rozvoje v rozmanité škále výukových a flexibilních služeb. Western je místo, kde vášeň splňuje účel .

Místa

  • College Drive,2500, 82901, Rock Springs

Otázky