Keystone logo
Yokohama Design College

Yokohama Design College

Yokohama Design College

Úvod

76265_YDCxiaoshe2013.jpg

YDC, Yokohama Design College , je jednou z předních odborných škol pro výuku designů, také známých v Japonsku pro vysokou úroveň japonského vzdělávání.

YDC se nachází v Yokohamě, jen 30 minut od centra města Tokio, je to jen jedna minutu chůze od nejbližší stanice, velmi pohodlné místo.

V YDC máme 3 školy v jedné budově, japonská jazyková škola, škola designu, střední škola, zahraniční studenti a japonští studenti používají stejné vybavení, zařízení, snadno se mohou spojit s japonskými místními obyvateli, užívají si jazykové / kulturní výměny.

76266_Minato_Mirai_In_Blue.jpg

Yokohama je město bayside s fúzí multikulturní a exkluzivní interpretace světa a se každým rokem funkčně vyvíjí a naplňuje přiměřené prostředí pro studium designu. Tato škola agresivně propaguje výukové lekce s využitím lokalizačních charakteristik, jako je fotografická / video natáčení v okrese Minatomirai, skicování v Red Brick Parku a prohlížení v muzeu Yokohama.

V současné době máme 420 studentů, 180 v japonském jazykovém oddělení, 170 v oddělení designu, 70 v oddělení střední školy.

V oddělení japonských jazyků máme studenty z 25 zemí celého světa.

Učí se japonský pro svůj vlastní cíl, Univerzita v Japonsku, Umělecká činnost (Umělecká škola, Odborná škola) jen zkušenosti žijící v zemi svého snu, zkušenost práce ... ..

76267_samafasshonhebubaggu.jpg

YDC nabízí mnoho volitelných bezplatných programů, které pomáhají našim studentům dosáhnout svého snu, také aktivity pro porozumění japonským kulturám / způsobu myšlení atd.

Co učitelé a zaměstnanci YDC si nejdříve myslí, je "Nechť se vaše sny stanou skutečností!"

Nabízíme také krátký trem kurz pro studenty, kteří nemohou do Japonska přijíždět dlouhodobě kvůli studiu nebo pracovnímu plánu. Můžete přijít do Japonska s dočasným vízem pro návštěvníky, pobyt a studium zde po dobu 3 měsíců.

76289_zhonghuajie.jpg

Místa

  • Yokohama

    1-33-6 Chuo, Nishi-ku, Yokohoma-shi, Kanagawa-ken, 220-0051, Yokohama

Otázky