Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 36 Kurzy Programy v Biologie 2023

36 Kurzy Programy v Biologie 2023

Přehled

Kurzy studia dávají dospělému studujícímu bližší pohled na širokou škálu předmětů bez omezení spojených s formálním vzděláním. Pokud jde o délku mezi měsíčními nebo ročními očekáváními, mohou absolventi střední školy nalézt přísné vzdělávací zkušenosti, které podporují jejich zájmy.

Co je kurz v biologických vědách? Kurz v oblasti věd o životech obvykle zahrnuje pojmy zabývající se organismy a živými ekosystémy. Mezi obecné kategorie studia patří zemědělství, lesnictví, rybolov, biochemie, ekologie a etymologie. V rámci těchto kategorií se studenti mohou dostat do studia biologie a chemie zabývající se výživou, zdravotní péčí, chemickou a molekulární vazbou, buněčnými procesy, genetikou a systémy života. Rovněž lze pokrýt udržitelnost potravin a hospodaření s přírodními zdroji.

Studenti s poznatky o biologických vědách rozvíjejí týmové dovednosti v organizaci a vedení. Jsou často multitaskery schopné přezkoumat data, analyzovat silné a slabé stránky a nabízet udržitelná řešení. Jsou detailně orientované a zaměřují se na racionalizaci procesů s cílem maximalizovat výnosy. Jedná se o mimořádné zaměstnanecké dovednosti, které překračují rámec věd o živé přírodě.

Povaha studia věd o živé přírodě je vhodná pro on-line institucionální programy, které nabízejí cenově dostupné a přístupné řešení. Je obtížné porovnávat programové náklady mezi jednotlivými institucemi a způsoby doručení, a to kvůli cílenému zaměření požadavků na návrh kurzu. Proto je nejlépe se nejprve vyzkoušet s přednostní institucí aktuální náklady na účast.

Pro studenty, kteří se zabývají přírodními vědami, jsou k dispozici četné pracovní příležitosti. Mezi možnosti zaměstnání patří biomedicínský vědec, biochemik, klinický výzkumný pracovník a průmyslový lékárník. Klinická patologie je další možností s biologickým zaměřením nebo chemickým zaměřením, přesto je křížení s dalšími oblastmi. Pracuje jako pedagog, obhajuje změny životního prostředí jako neziskový správce nebo odborník na politiku v oblasti zdrojů a koná jako konzultant pro korporace nebo vládní subjekty.

Učenci jsou schopni pochopit pojmy věd o biologických vědách s globální perspektivou buď prostřednictvím distančního učení nebo místní instituce. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Kurzy
  • Přírodní vědy
  • Biologie
Studijní obory
  • Přírodní vědy (36)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát