Keystone logo

Filtry

 • Kurzy
 • Spojené státy americké
 • Přírodní vědy
 • Biologie
Studijní obory
 • Přírodní vědy (7)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

7 Kurzy Programy v Biologie v Spojené státy americké pro 2024

  Kurzy Programy v Biologie

  Studie živých organismů, pokud jde o jejich vývoji, distribuci, funkce, struktura, růst a taxonomie je jeden způsob, jak popsat biologie. Biologické obory jsou klíčovou součástí řady bakalářské a magisterské programy, od medicíny k biotechnologii, výživa ošetřovatelství a další. Aktuální studentů v bakalářských 's, Mistr ' s nebo PhD programy nejsou jediní, kdo mají zájem o přijímání Biologické obory na vysokých školách a akademických institucí v USA. Profesionály, firemní skupiny a ty s osobním akademickým zájmem o tuto problematiku mohou také těžit z biologie hřišť v USA.

  Univerzity v Rochesteru, Los Angeles, Philadelphia, San Diego, Arlington, Washington DC a přes USA nabízí akreditované kurzy biologie v rozsahu specialit.Masážní terapie, zdravotnictví Vedení, Lékařská pomoc, ošetřovatelství a další jsou některé z oblastí, kde Biologické obory jsou nezbytné pro budování základ znalostí a porozumění. Biologické obory na vysokých školách v USA může trvat kdekoli od dnů na více než jeden rok a mohou být nabízeny na plný úvazek nebo na částečný úvazek. Je to vždy dobrý nápad požádat o více informací od škol v USA o Biologické obory pomocí jedna minuta webového formuláře na těchto stránkách.

  Chcete-li se dozvědět více o Biologické obory v USA a jak se můžete přihlásit, jednoduše přejděte dolů a klikněte pro více informací ještě dnes!