Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek Kurzy Programy v Cestovní ruch a hotelnictví v Itálie 2023

Kurzy Programy v Cestovní ruch a hotelnictví v Itálie 2023

Přehled

Cestovního ruchu a pohostinství odkazuje na podnikání pomáhat lidem užívat si dovolenou nebo volný čas. Studenti, kteří studují cestovního ruchu a pohostinství obvykle zahrnují účetnictví, obecné obchodní vedení, kongresové marketing a souvisejících tématech zájmu k těm, kteří cestují služebně nebo na dovolenou.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Kurzy jsou akademické třídy vyučovány kvalifikovanými instruktory, které jsou určeny k prohloubení znalostí účastníka v dané oblasti nebo školení v určitém oboru. Kurzy se liší v zásadě v co do délky, velikosti, obsahu a době trvání.

Přečtěte si více

Filtry

  • Kurzy
  • Itálie
  • Turismus a pohostinství
Studijní obory
    Administrativa Architektura Biologie Obchodní podnikání Turismus a pohostinství Design Ekonomika Energetika Environmentální vědy Filozofie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát