Keystone logo

4 Kurzy Programy v Energetika Energetické strojírenství 2024

Filtry

Filtry

  • Kurzy
  • Energetika
  • Energetické strojírenství
Studijní obory
  • Energetika (4)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Kurzy Programy v Energetika Energetické strojírenství

Jak jsme se přesunout dále do 21. století a inovace ukazuje, že jsou životaschopné, efektivní a udržitelné zdroje energie, kurzy Energetické inženýrství poskytnout studentům s kapacitou pro návrh a vývoj energetických technologií budoucnosti. Energie, které používáme v našich domovech denně se často dodává elektrické sítě, který musí být navrženy, udržovány odborníky, kteří dokončili vysokoškolské kurzy energetického strojírenství. Průmyslový sektor také uteče znalostí a odborných znalostí získají studenti v kurzech energetického strojírenství.

Energetické inženýrství kurzy jsou zaměřeny na témata v široké oblasti zabývající se energetické účinnosti, facility management, šetrnosti k životnímu prostředí a alternativních energetických technologií. Jaderná, ropa, zemní plyn, uhlí, biomasy, větrné, geotermální, přílivová a sluneční energie jsou některé z běžných zdrojů energie, které kurzy Energetické inženýrství zaměří na.Energetické inženýrství kurzy mohou trvat několik týdnů nebo několik semestrů, a často zahrnovat přednášky, semináře a praktických dovedností.

Chcete-li se dozvědět více o kurzech energetického strojírenství uvedených níže, stačí kliknout na odkazy a požádat o více informací přímo od školy.