Keystone logo

45 Kurzy Programy v Scénické umění Hudba 2024

Filtry

Filtry

  • Kurzy
  • Scénické umění
  • Hudba
Studijní obory
  • Scénické umění (45)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Kurzy Programy v Scénické umění Hudba

Hudební věda je akademický obor zabývající se studiem hudby. Hudební kurzy se pohybují v oboru od praktickým nástrojem výcviku hudební teorie na hudební branži. Studenti s vášní pro hudbu se zjistí, že jsou schopni získat cenné kvalifikaci, znalosti a dovednosti v hudebních kurzů.

Trvající kdekoli od několika dnů do jednoho roku, jsou Hudební kurzy jsou nabízeny na vysokých školách akreditovaných univerzit a akademických institucí po celém světě. Zatímco některé Hudební kurzy jsou na plný úvazek, jiní jsou nabízeny na částečný úvazek. Je možné zvolit umístění a studijní režim hledáte pomocí možností and drop-down menu na této stránce. Některé kurzy v hudbě, zejména těch, které se zaměřením v oblasti divadelního umění straně disciplíny, bude vyžadovat určitou úroveň znalostí a dovedností jako předpoklad kurzu a přijetí může požádat o předložení portfolia.

Můžete zúžit vyhledávání kurzů v hudbě pomocí drop-down menu níže a pokud zjistíte, že program, který vás zajímá, obraťte se na univerzitu v jen minutu pomocí našeho webového formuláře ruce. Pokud hledáte, jak rozvíjet klíčové znalosti a dovednosti, které vám pomohou uspět v hudebním byznysu, přejděte dolů a přečtěte si více o hudebních kurzech dnes!