Keystone logo

5 Kurzy Programy v Právo Trestní právo Kriminologie 2024

Filtry

Filtry

  • Kurzy
  • Právo
  • Trestní právo
  • Kriminologie
Studijní obory
  • Právo (5)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Kurzy Programy v Právo Trestní právo Kriminologie

Pole kriminologie se dívá na trestné činnosti z vědeckého hlediska. To zahrnuje mnoho oblastí, včetně studia sociologie, psychologie a práva. Užívání kurz v kriminologii může poskytnout studentům hlubší znalosti o určité téma, které může poskytnout výhodu při výkonu zaměstnání.

Co je kurz v kriminalistice? Existuje široká škála tříd zahrnutých do kategorie kriminologie. Obecný úvod kurzy jsou velmi populární. Ostatní třídy zkoumat témata, jako je kriminalita mladistvých, trestního řízení, kriminologické teorie a trestní profilování. Další možností je samozřejmě na americkém trestní soudnictví. Kriminologie kurzy jsou nabízeny po celý rok od akreditované instituce občas přizpůsobit rozvrhu.

Zápis do kurzu v kriminalistice může pomoci studentům rozvíjet kritické myšlení a analytické schopnosti, a poskytnout širší pohled na konkrétní aspekt této oblasti.Dokončení třídy, může být také nutné pro kariérní postup, nebo zvýšení platů.

Náklady na kurzu v kriminalistice se liší podle školy a zemí, a existuje mnoho alternativ. Je vhodné pro potvrzení všech poplatků a výdajů před zařazením ve třídě. S rozhovor s osobou, která naučí vaše třída může být dobrý způsob, jak zajistit, že vyhovuje vašim potřebám.

Existuje mnoho pracovních míst v oblasti kriminologie a číslo se v systému trestní justice. Patří mezi ně policie, vězení a probačních úředníků. Ostatní pozice K dispozici jsou společenské a komunitní rozvoj pracovníků. Právníci, kteří stíhání a hájí zločince, může chtít, aby zvážila kurz v kriminologii zlepšit své znalosti o určitém tématu.

Existuje mnoho kriminologie kurzů nabízených na celém světě, které se zabývají všechny typy učiva. Naše komplexní databáze je ideálním místem, kde začít hledat na všechny možnosti.Užívání online třídy, může být tou nejlepší alternativou pro osoby s omezenou flexibilitu. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.