Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 79 Kurzy Programy v Móda 2023

79 Kurzy Programy v Móda 2023

Přehled

Samozřejmě, v módě je pro ty, kteří chuť krásné a inteligentní oblečení a pro ty, kteří rádi používají své fantazii a talent pro vytvoření těchto šaty, klobouky, obuv a spoustu dalších různých unikátních kostýmů. Samozřejmě v módě bude zkoumat, jak se móda spojen s dalšími pojmy, jako je styl, módní design a sbírek, stejně jako módního průmyslu a žurnalistiky.

Myšlenka módy je starověký, které lze vysledovat tisíce let zpátky v čase. Vysoce respektována profese módního návrháře nebo kadeřník vyžaduje rozsáhlé znalosti v různých oblastech. Například, módní návrhářka, módní novinář, nebo někdo jiný připojený k módě by měly být vzdělaný v umění, kulturního dědictví, historie, estetických teorií na jedné straně, a na straně druhé - být kreativní a schopný přijít s individuální a náročné myšlenky a koncepty.Kurz v módě může poskytnout komplexní pochopení a základ ve všech těchto aspektů.

&nbsp

Je-li vaše ambice vyrobit originální módní kolekci, nebo aby se staly součástí módního průmyslu, přečtěte si popisy kurzu v módě programů pod. Můžete si najít kurz v módní programů nabízených na univerzitách po celém světě. Udělejte krok směrem k vaší budoucí kariéru v módě hned!

Přečtěte si více

Filtry

  • Kurzy
  • Móda
Studijní obory
  • Móda (79)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát