Keystone logo

18 Kurzy Programy v Turismus a pohostinství Pohostinství Management pohostinství 2024

Filtry

Filtry

  • Kurzy
  • Turismus a pohostinství
  • Pohostinství
  • Management pohostinství
Studijní obory
  • Turismus a pohostinství (18)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Kurzy Programy v Turismus a pohostinství Pohostinství Management pohostinství

&nbsp

Kurz je zaměřený oblast studia obvykle otevřené pro absolventy středních škol. Kurzy se liší v délce trvání od několika měsíců do několika let. Mohou nabídnout vysoce zaměřený vzdělávací zkušenost pro zájemce o určitém oboru.

Co je to kurz managementu pohostinství? Jedná se o kurz, který studuje všechny aspekty řízení, stejně jako všechny úroveň služeb v pohostinství. Tato studie poskytuje obecný přehled o nezbytných funkcí, jako je například recepci práce a kuchyně, stravování a pohostinství, jakož i koncentrovaných poučení o obecných obchodních a manažerských postupů. Kurzy mohou rovněž zahrnovat studie specializovaných profesních oblastech, jako je podnikání, finance, event management, marketing, udržitelnost a dokonce i zdraví a wellness řízení.

Studenti Hospitality Management získat mnoho důležitých dovedností, které jim může pohánět k hornímu podávání pohostinství nebo pomáhají jim v žádném profesní oblasti.Učí komunikace a lidského vztahu dovednosti, které jim mohou pomoci s kolegy i zákazníky, a také dozvědět se o organizování, plánování a rozvrhování výroby.

Kurzy Hospitality Management apelovat na studenty z celého světa, takže univerzity nabízejí řadu tříd s dálkovým přístupem. Nicméně, každý vzdělávací instituce má různé náklady, takže je nejlepší obrátit se na ty, které vás zajímají o jejich individuální registrace a zápisu poplatků.

Kurz managementu pohostinství může vést k různým možnostech zaměstnání v nastavení, které sahají od hotelů a restaurací kasina a kluby. Absolventi mají zájem v jídle si mohou vybrat práci v stravování, služby pro smluvní potravin a řízení restaurace. Zájemci v pohostinství, stejně jako vidět svět může rozhodnout, že pracovat jako cestovní kanceláře, výletní linka pracovníků a manažerů si. Ostatní absolventi najdou uplatnění jako úředníci a kontroloři nákladů.Tento Studium může také připravit studenty vlastnit a spravovat pohostinské zařízení, stejně jako zahájení vlastního podnikání.

Dnešní vzdělávací instituce nabízejí mnoho možností pro distanční vzdělávání, které pomáhají pracovní i zahraničních studentů. On-line kurzy nabízejí flexibilitu a pohodlí. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.