Keystone logo

24 Kurzy Programy v Přírodní vědy Matematika 2024

Filtry

Filtry

  • Kurzy
  • Přírodní vědy
  • Matematika
Studijní obory
  • Přírodní vědy (24)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Kurzy Programy v Přírodní vědy Matematika

Pro abstraktní myslitelé fascinuje studiem množství čísel, a prostor a vedený touhou pochopit vzory a dokonce i vytváření nových hypotéz, Matematické obory jsou dobrou volbou. Zaměření na logické uvažování a přísné argumenty, bude Matematické obory vyžadují, aby studenti zdůvodnit své myšlenky a teorie, s pevných základech v logice. Matematické obory bude výzvou studenti tvořivě myslet abstraktně, ale zůstat v mezích vzory, které jsou buď pozorovat v našem přirozeném světě, nebo na základě osvědčených zákonů.

Čistá matematika je nejvíce abstraktní forma, která Matematické obory představí, která se zabývá různými typy čísel, struktur abstraktních prostorových výpočty a matematické analýzy. Mnoho studentů se zapsat do kurzů matematiky pro zvýšení jejich kapacity a pochopení více specifické oblasti, která je silně závislá na matematiku.Například, ekonomie, finance, většina přírodních věd, inženýrství, medicíny a sociálních věd požadovat, aby studenti mají nějaké vzdělání v kurzech matematiky.

Máte-li zájem o uspořádání odborné matematické znalosti nutné svém oboru, nebo pochopit abstraktní pojmy, jako jsou diferenciální rovnice, teorii objednávky, komplexní čísla a teorie her, pak Matematické obory uvedené níže může být jen to, co jste hledali.