Keystone logo

1 Poloviční úvazek Kurzy Programy v Přírodní vědy Matematika v Samara, Rusko pro 2024

Filtry

Filtry

 • Kurzy
 • Přírodní vědy
 • Matematika
 • Poloviční úvazek
Studijní obory
 • Přírodní vědy (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Popular study format

  Popular education type

  Poloviční úvazek Kurzy Programy v Přírodní vědy Matematika

  Samara město se nachází na jihovýchodní části evropského Ruska. To má historii, která sahá až do 14. století. Samara Město je průmyslovým centrem v Povolží. To má 26 vysokých škol a 13 komerčních institucích vyššího vzdělávání.

  Předmětem matematiky je často spárován s dalšími subjekty, jako je vzdělání, statistiky, financí a informatiky. Toto párování může poskytnout přidanou hodnotu v učení, počítačové programování a finanční předpovídání a plánovací pole.

  Ruska (rusky: Россия) je zdaleka největší země na světě, zahrnující více než jednu osminu Země 's obydlenou půdy. Bývalý Státní výbor pro vysoké školství v Rusku financovány 240 univerzit, akademií a ústavy, což Ruska pevné zemi studovat palců

  Kurzy jsou akademické třídy vyučovány kvalifikovanými instruktory, které jsou určeny k prohloubení znalostí účastníka v dané oblasti nebo školení v určitém oboru. Kurzy se liší v zásadě v co do délky, velikosti, obsahu a době trvání.

  Učení na částečný úvazek umožňuje získat titul nebo kvalifikaci, i když nemůže chodit do školy na plný úvazek. Člověk se může učit svým vlastním tempem, postupně shromažďuje kredity, které se započítávají do konečné kvalifikace.