Keystone logo

1 Kurzy Programy v Marketing Marketing Ochrana spotřebitele 2024

Filtry

Filtry

  • Kurzy
  • Marketing
  • Marketing
  • Ochrana spotřebitele
Studijní obory
  • Marketing (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular degree type

Popular education type

Kurzy Programy v Marketing Marketing Ochrana spotřebitele

Spotřebitelské záležitosti je odvětví rodiny a spotřebitelské vědy se zaměřením na analýzu role spotřebitele v ekonomice. Tím, že kurz spotřebitele, získáte znalosti a dovednosti, aby spravovat své zdroje a řešit problémy v komunitě a pracovním prostředí.

Co je kurz ve spotřebitelských záležitostech? Cílem kurzu je, aby vám pomohl pochopit finanční rozhodnutí spotřebitelů. Témata diskutovaná v průběhu semestru jsou práva spotřebitelů a povinnosti, rodinu a řízení zdrojů, osobní záležitosti spotřebitelů a veřejného pořádku. Můžete být také vystaven základních ekonomických a účetních konceptů. Po ukončení studia, se očekává, že mají pochopení základních spotřebitelských vědy pojmy a být schopen analyzovat spotřebitelské akce.

Znalosti a dovednosti, které získali z kurzu vám umožní vyvážit své osobní, rodinné a pracovní život. Jste schopni lépe řídit své zdroje a posílit vaše osobní pohodu.Kromě toho, kurz posiluje svou kvalifikaci, pokud máte v plánu pracovat v podnikání nebo vlády.

Mnoho škol nabízí kurzy v záležitosti spotřebitelů, a náklady na zápis se liší od školy do školy. Většina vysokých škol poskytnout finanční informace na svých internetových stránkách. Pokud se vám nedaří najít takové informace, měli byste se obrátit na školu přímo.

Studenti, kteří studují spotřebitelské záležitosti často chodí do práce v podnikání nebo vlády. Pracovní příležitosti jsou k dispozici v právu, zdravotnictví, úvěrové poradenství, finanční služby, výroby a maloobchodu. Studenti mají také možnost získat certifikát výuky a práce v oblasti vzdělávání. Rodina a spotřebitel věda je klíčovou součástí mnoha obchodních organizací a programů Společenství, a mnozí zaměstnavatelé by vážíme vašeho vzdělání.

Mnoho mezinárodních školy nabízejí kurzy v záležitosti spotřebitelů, a tam jsou také on-line kurzy k dispozici.Rovnováhu svůj život a pochopit svou roli ve společnosti tím, zapsat do kurzu pro záležitosti spotřebitelů. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.