Keystone logo

24 Kurzy Programy v Jazyky Příprava na jazykovou zkoušku Příprava na IELTS 2024

Filtry

Filtry

  • Kurzy
  • Jazyky
  • Příprava na jazykovou zkoušku
  • Příprava na IELTS
Studijní obory
  • Jazyky (24)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Kurzy Programy v Jazyky Příprava na jazykovou zkoušku Příprava na IELTS

Kurz je samostatnou jednotkou akademického studia a práce pro absolventy středních a středních škol. Na základě instruktora a předem definovaného učebního plánu se studenti účastní výuky na daném předmětu po dobu několika týdnů nebo měsíců, a to buď částečně nebo na plný úvazek.

Potenciální studenti se mohou zeptat: "Jaké jsou kurzy v přípravě IELTS?" IELTS-Mezinárodní testovací systém anglického jazyka - je standardizovaným testem dovedností nonnatívních řečníků s angličtinou. Přípravné kurzy IELTS připravují studenty k tomu, aby převzali zkoušku, osvojili si a zdokonalili dovednosti angličtiny pro studenty při poskytování praktických otázek a testů, aby se rozvinuli znalosti o struktuře standardizovaných testů.

Pořádání kurzů v přípravě IELTS umožňuje studentům cvičit a zdokonalovat své dovednosti v čtení, psaní, poslechu a mluvení angličtiny. Studenti také rozvíjejí strategii testování, jako je časové řízení, kritické čtení a posuzování a upřednostňování otázek, užitečné dovednosti pro IELTS i další standardizované zkoušky.

Přestože mnoho škol nabízí kurzy přípravy IELTS, trvání a očekávané náklady se mezi nimi liší. Budoucí studenti by měli vyhledávat instituce a kurzy, o které se zajímají, aby se dozvěděli více o registračních poplatcích, školné a dalších důležitých informacích.

Kurzy v přípravě IELTS obecně vedou studenty k potenciální kariéře v anglicky mluvící zemi spíše než ke konkrétní kariéře. Akademický modul certifikuje studenty pro vysokoškolské vzdělání nebo registrace v odborných oborech, zatímco modul obecného vzdělávání je obecně vhodnější pro migraci do Austrálie, Kanady, Nového Zélandu nebo Velké Británie a následné vzdělávání nebo školení. Je možné, že vysokoškolští studenti po absolvování terciárního studia pracují jako zkoušející nebo školitelé IELTS.

Mezinárodní výzva a význam kurzů v přípravě IELTS zajistí, že pro mnohé školy jsou k dispozici možnosti online a dálkového vzdělávání. Chcete-li začít, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.