Keystone logo

Filtry

 • Kurzy
 • Zdravotní péče
 • Výživa
 • Technologie potravin
Studijní obory
 • Zdravotní péče (9)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

9 Kurzy Programy v Technologie potravin 2024

  Kurzy Programy v Technologie potravin

  Od zvládnutí profesionální vybavení nezbytné pro plně funkční potraviny vědy laboratoři, k pochopení klíčových pojmů z oblasti výroby, distribuce a uchování potravin, kurzy v potravinářském věd poskytnout znalosti a dovednosti potřebné k úspěchu. Potravinářské vědy kurzy se specializují na koncentrovaných oblastí s pole, jako jsou například avantgardní kulinářské techniky, gurmánská jídla a inovace. Kurzy v potravinářských věd jsou stejně užitečné pro získání potřebných kreditních hodin v bakalářském nebo magisterském programu na úrovni Food Sciences, nebo jako profesní rozvoj pro profesionály.

  V zájmu uplatnění na řadu potenciálních studentů s různým akademické potřeby, potravinářské vědy kurzy zpravidla nabízeny na plný úvazek nebo na částečný úvazek. Délka trvání kurzu je pomoci potravinářské vědy se mohou lišit od jednoho týdne až do několika měsíců nebo dokonce rok.Předměty v potravinářství obvykle obsahují kombinaci přednášek v kurzu, a laboratorní práce, které mají být dokončena samostatně, nebo někdy i jako součást skupiny. Specifika jakýchkoli projektů nebo lekce v kurzech potravinářských věd bude do značné míry záviset na oblasti koncentrace Kurz je zaměřen na.

  Pokud je vaše profesní kariéra by mohly mít prospěch z přidané kvalifikaci, osvědčení nebo diplomu k dispozici až po dokončení krátkého kurzu v potravinářském věd, pak si přečtěte více o možnostech, které máte k dispozici, dnes!