Lane College

Úvod

Poskytujeme studentům hluboce transformativní vysokoškolské vzdělání - intelektuální, duchovní a sociální - a máme téměř 150 let. Vychovávali jsme obchodní vedoucí a duchovní vůdce, romanopisce a vědce, lékaře a veřejné zaměstnance a vědce a učitele téměř ve všech oblastech úsilí.Jsme jednou z nejstarších amerických vysokých škol, ponořených do velkých společenských tradic. Třicet šest budov rozkládajících se na 55 akrech vytváří skutečně výjimečné akademické a životní prostředí.

Oceněné a akreditované akademické programy jsou nabízeny v desítkách velkých a nezletilých - podnikání, podnikání, trestní soudnictví, sociální práce, zdravotní péče a další. Připravíme vás s nejžhavějšími profesními pověřeními na vyžádání.

Náš kampus je navržen pro flexibilitu. Dávat vám více možností se vztahuje na všechno, co děláme - od rozmanitých možností stravování a spousty fitness aktivit až po živý společenský kalendář zahrnující více než 70 řeckých dopisů, atletické, náboženské, hudební a speciální zájmové aktivity.

Místa

  • Lane Avenue,545, 38301, Jackson

Otázky