Keystone logo

6 Akademický kurz Programy v Latinskoamerická studia 2024

Filtry

Filtry

  • Společenské vědy
  • Teritoriální studia
  • Latinskoamerická studia
Studijní obory
  • Společenské vědy (6)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Akademický kurz Programy v Latinskoamerická studia

Co jsou latinskoamerická studia?
Latinskoamerická studia pokrývají historii, společnosti, kultury a politika Latinské Ameriky.

Co mohu dělat s titulem v latinskoamerických studiích?
Studenti s titulem v latinskoamerických studiích mohou pracovat ve vzdělávání, vláda, podnikání, nebo výzkumné organizace, stejně jako neziskové subjekty nebo nevládní organizace.
Proč studovat americká studia Larin? Latinská Amerika je region s bohatou a složitou historií, pochopením historie různých zemí Latinské Ameriky můžeme lépe porozumět současnosti. Latinská Amerika je navíc region, který roste na významu jak politicky, tak ekonomicky, takže je důležité porozumět kulturám a společnostem této oblasti, aby se s nimi lépe zapojily. Studium latinskoamerických studií nám může pomoci rozvíjet empatii a porozumění pro lidi, kteří žijí v tomto regionu, důležité pro osobní růst a klíč pro rozvoj konstruktivních vztahů mezi Latinskou Amerikou a zbytkem světa.

Tituly latinskoamerických studií
Můžete studovat bakalářský a magisterský titul, stejně jako doktorát z latinskoamerických studií. Některé programy se zaměřují na konkrétní zemi nebo region, zatímco jiné nabízejí obecnější přehled o Latinské Americe. Programy obvykle zahrnují kurzy v historii, politice, sociologii, antropologii a literatuře. Mnoho programů také zahrnuje jazykové kurzy, které studentům umožňují ovládat španělštinu nebo portugalštinu.