Keystone logo

13 Letní kurz Programy v Technologie Datová věda 2024

Filtry

Filtry

  • Letní kurz
  • Technologie
  • Datová věda
Studijní obory
  • Technologie (13)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Letní kurz Programy v Technologie Datová věda

Pro studenty, kteří chtějí co nejvíce využít čtyřletou vysokou školu nebo rozšířit své vzdělání po ukončení studia, nabízejí tuto příležitost letní kurzy. Kurz trvá nejvýše dva měsíce a může mít větší flexibilitu pro pokrok studenta, zejména s možností dálkového studia.

Co je letní kurz v oblasti vědy o datech? Věda o datech sídlí na křižovatce mezi statistikami a informatikou, která se zabývá sběrem a analýzou velkého množství dat. Studenti se mohou naučit o hardwaru a softwaru používaném pro generování takových dat, o tom, jak interpolovat trendy a vznikající chování z velkých velikostí vzorků a jak graficky a vizualizovat data pro přenos a podporu jejich závěrů. Rozlišování věd o datech ze statistik je často důrazem na program, spolu se zaměřením na technologie, zejména na využití internetu jako informačního kanálu.

Studenti, kteří absolvují letní kurz v oboru datové vědy, mohou rozvíjet dovednosti v oblasti statistické analýzy a informatiky. Obecněji aplikovatelné schopnosti, na které by se mohly stavět, by však měly zahrnovat komunikaci, skupinovou práci, působit jako spojnice a vhled do jiných lidí.

Výuka letních kurzů je poměrně levná ve srovnání s tradičními vysokoškolskými kurzy probíhajícími na podzim nebo v zimních semestrech. Přesná cena se však liší a závisí hlavně na jednotlivých školách a na časech, které program vyžaduje.

Věda o datech v oboru se v posledních letech značně rozrostla, takže studenti, kteří se zabývají výukou v oblasti věd o údaji, mohou očekávat, že vstoupí do rozsáhlého pracovního průmyslu. Mnoho společností zaměstnává vědecké pracovníky jako výzkumníky trhu, správce databází nebo konzultanti řízení rizik. Vědci v oblasti dat se také podílejí na práci zaměřené na algoritmy prediktivního rozpoznávání nebo rozpoznávání vzoru, které je mohou umístit do pozice zahrnující kybernetickou bezpečnost.

Letní kurz může být silným prvním krokem do nové oblasti vzdělávání. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.