Litva

Počet institucí: 20
  • Milan
  • Leeds
  • Vilnius
  • + 1 více

  The Istituto Universitario di Lingue Moderne (I.U.L.M.) was founded in 1968 by the Fondazione Scuola Superiore per Interpreti e Traduttori, under the inspiration of Senator Carlo Bo and Professor Silvio Baridon. From the very beginning the idea behind the project was to satisfy the demands of the labour markets based on analyses of current trends.

  • Kaunas

  Kaunas University of Technology , KTU je jednou z největších technologických univerzit v Pobaltí. Známá svými vazbami na podnikání, vedoucím postavením ve vědeckém výzkumu, flexibilními interdisciplinárními studijními programy a nezapomenutelnými studijními zkušenostmi, KTU rychle postupuje a stává se nejlepší volbou studia v dané oblasti.

  • Vilnius

  Vilniaus kolegija /University of Applied Sciences is open to novelties. It is a flexible and continually changing higher educational institution that is harmoniously combining labor market needs with the development of promising areas of science and art. The educational institution has been encouraging the teachers and students’ creativity and responsibility likewise the requirements for a high-quality performance.

  • Vilnius
  • Kaunas
  • Šiauliai

  Vítejte na Vilnius University - nejstarší a největší litevské vysokoškolské instituci. Od svého založení v 16. století ztělesňovala Vilnius University jako nedílná součást evropské vědy a kultury koncept klasické univerzity a jednotu studií a výzkumu.

  • Vilnius

  Mykolas Romeris University (MRU), která se nachází pouhých 20 minut od centra Vilniusu, je jednou z nejvíce mezinárodních univerzit v Litvě a v současné době má přibližně 7 000 studentů ze 74 zemí. Univerzita nabízí programy plně vyučované v angličtině pro mezinárodní studenty na všech úrovních - od bakalářských po doktorské v oboru sociálních věd a informatiky.

  • Kaunas

  Univerzita je největší institucí vysokoškolského vzdělávání pro biomedicínské vědy v Litvě, která úspěšně integruje studium, výzkum a klinickou praxi. LSMU se skládá ze dvou hlavních akademií: Medical Academy a Veterinary Academy.

  • Kaunas

  Kaunas University of Applied Sciences (v litevštině - Kauno Kolegija ) je veřejná multidisciplinární vysokoškolská instituce se sídlem v Litvě (jedna ze tří pobaltských zemí) poskytující vzdělání v oborech strojírenství, technologie, společenské vědy, humanitní vědy, umění, medicína a zdraví vědy. Nabízí široké spektrum bakalářských studijních programů s praktickou předpojatostí pro přibližně 5500 studentů studujících na 4 fakultách.

  • Klaipėda County

  Lithuania Business University of Applied Sciences (LBUAS) je moderní, společnosti otevřená a nezávislá vysokoškolská instituce založená v roce 1994, která připravuje odborníky v sociálních a fyzikálních vědách, kteří se zaměřují na litevský a evropský trh práce. LTVK s sebou nese slibné kariérní příležitosti, mezinárodní výměnu a volný čas typický pro studenty. Mise. Litva Business University je odhodlána připravovat kreativní, kvalifikované odborníky, vytvářet podmínky pro celoživotní vzdělávání udělováním profesionálního bakalářského titulu a provádět aplikovaný výzkum nezbytný pro regionální rozvoj. Vidění. Litva obchodní univerzita je inovativní, transparentní, společensky aktivní a odpovědná vysokoškolská instituce, mezinárodně uznávaná, všestranná pro vývoj na trhu práce a připravená vyhovět potřebám společnosti.

  • Vilnius County

  Od zahájení své činnosti v roce 1999 měla ISM University of Management and Economics od samého začátku jeden cíl - nabídnout inovativní, kvalitativní studie a školení managementu a ekonomiky pro kreativní, ambiciózní mladé lidi a již zkušené obchodní manažery. Rozpoznávání zákazníků (studenti, podniky a absolventi), mezinárodní uznávání a udržitelnost. Kvalita a internacionalita se staly nejdůležitějšími prioritami aktivit univerzity. Tento cíl byl vyhodnocen Mezinárodní akreditací kvality (IQA) udělenou ISM v roce 2006 Asociací pro rozvoj managementu pro střední a východní Evropu (CEEMAN), což potvrzuje, že ISM patří univerzitám, které nabízejí nejpokročilejší obchodní studia v regionu.

  • Kaunas

  VMU je světovou jedničkou v oboru VMU světových VMU QS jako lídrem v zemi a je jedinou veřejnou vysokou školou v Litvě a jednou z mála v regionu, kde se uskutečňuje široké liberální umělecké vzdělávání. To znamená, že studenti mohou svobodně měnit a organizovat svůj rozvrh, menší v jednom oboru a vyšší v jiném, cestovat do zahraničí na mezinárodní burze a připravit se na tyto výlety prostřednictvím některého z dostupných 30 jazykových kurzů. Jako odraz globálních akademických trendů se stále více přednášek (samostatných kurzů a dokonce celých studijních programů) vyučuje v angličtině, mnohé z nich od zahraničních profesorů. VMU nabízí bakalářské a magisterské studijní programy, které se vyučují výhradně v angličtině. Každý semestr univerzita shromažďuje pestrou mezinárodní komunitu, která sdružuje zástupce z téměř 60 zemí světa.

  • Šlienava

  Kaunas Forestry and Environmental Engineering University of Applied Sciences Kaunasu je zřízena poblíž města Kaunas (střední Litva) a poskytuje vysokoškolské vzdělání - profesionální bakalářský titul.