Keystone logo

1 Akademický kurz Programy v Management parků 2024

Filtry

Filtry

 • Turismus a pohostinství
 • Management parků a rekreace
 • Management parků
Studijní obory
 • Turismus a pohostinství (1)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

  Popular study format

  Popular education type

  Akademický kurz Programy v Management parků

  Co je správa parku?
  Správa parku je proces plánování, rozvoje a údržby parků a rekreačních oblastí. To zahrnuje přírodní a zastavěné prostředí a mohou být prováděny vládními agenturami, neziskovými organizacemi nebo soukromými společnostmi. Manažeři parků pracují na tom, aby tyto oblasti byly bezpečné a příjemné pro všechny návštěvníky, a zároveň chrání zdroje v nich.

  Co mohu dělat s titulem v oboru Park Management?
  Pro ty, kteří mají titul v oboru správy parku, je k dispozici řada kariérních možností. Mnoho správců parků pracuje pro vládní agentury, jako je National Park Service nebo Bureau of Land Management. Jiní mohou pracovat pro neziskové organizace, jako je Nature Conservancy nebo Sierra Club. Ještě jiní mohou najít zaměstnání u soukromých společností, které spravují parky a rekreační oblasti. Bez ohledu na to, kde pracujete, vaším úkolem bude zajistit, aby park nebo rekreační oblast, za kterou jste zodpovědní, byly dobře udržované a přístupné všem, kteří jej používají.

  Jaké typy titulů jsou v řízení parku?
  V oblasti správy parku je k dispozici řada různých stupňů. Můžete získat titul spolupracovníka, který vás připraví na vstupní pozice v oboru. Bakalářský titul vám poskytne komplexnější vzdělání a otevře více pracovních příležitostí. Pokud máte zájem o pokročilé studium, můžete absolvovat magisterský nebo doktorský titul v oboru správy parků. Bez ohledu na to, jakou úroveň vzdělání sledujete, budete moci najít kariéru v správě parku, která vyhovuje vašim potřebám.

  Co budu studovat během studia Park Management?
  V závislosti na úrovni stupně, který sledujete, se vaše kurzy v oblasti správy parků budou lišit. Studijní program přidruženého pracovníka se obvykle zaměří na obecné požadavky na vzdělání, zatímco bakalářský studijní program bude zahrnovat konkrétnější kurzy v oblasti správy parků. Pokud studujete magisterský nebo doktorský titul, vaše kurzy budou ještě více zaměřeny na správu parků a budete mít příležitost provádět výzkum v této oblasti.