Keystone logo

400 Akademický kurz Programy v Mediální Design 2024

Filtry

Filtry

 • Design
 • Mediální Design
Studijní obory
 • Design (400)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

  Akademický kurz Programy v Mediální Design

  Mediální design je o používání vizuálních prvků k řešení problémů a sdělování nápadů. Od tradičních televizních reklam přes interaktivní webové stránky až po zážitky z virtuální reality – nebe je limit!

  Během studia mediálního designu získáte komplexní porozumění různým aspektům mediálního designu, včetně praktických dovedností, teoretických znalostí a poznatků z oboru. Učební plán se může lišit v závislosti na konkrétním programu, ale studenti mohou očekávat, že se dozvědí o grafickém designu, webdesignu, pohyblivé grafice, video produkci, marketingu, projektovém managementu a dalších.

  Jako absolvent mediálního designu můžete zjistit, že pracujete na reklamních kampaních, navrhujete uživatelské prostředí pro digitální produkty nebo dokonce vytváříte pohlcující videohry. Vaše odbornost může také vést k vedoucím rolím, jako je umělecký ředitel, kreativní ředitel nebo manažer sociálních médií.

  Vzhledem k tomu, že se digitální krajina neustále vyvíjí, mohou se absolventi těšit na svět stále se rozšiřujících možností. Najděte si svůj titul Media Design ještě dnes a udělejte svou značku v tomto prosperujícím odvětví.