Keystone logo

4 Akademický kurz Programy v Mediální Móda 2024

Filtry

Filtry

 • Móda
 • Mediální Móda
Studijní obory
 • Móda (4)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

   Popular study format

   Popular education type

   Akademický kurz Programy v Mediální Móda

   Jste nadšení pro módu a fascinuje vás neustále se měnící svět médií? Módní média hladce propojují sféry módy s různými formami médií, jako je tisk, digitální média, televize a sociální média.

   Zápis do studijního programu módních médií otevírá svět kreativity a učení. Přestože se učební osnovy mohou v různých institucích lišit, můžete očekávat, že se ponoříte do zajímavých předmětů, jako je historie módy, vizuální komunikace, sociální média, vztahy s veřejností a módní styl.

   Absolventi módních mediálních programů mají v módním průmyslu nepřeberné množství kariérních příležitostí. Jako módní novinář můžete psát a informovat o módních novinkách, trendech a událostech pro tištěné nebo online publikace, televizi nebo rádio. Případně se můžete stát módním redaktorem, který bude dohlížet na módní obsah pro časopisy, noviny nebo webové stránky a zároveň spolupracovat se spisovateli, fotografy a stylisty na vytváření vizuálně přitažlivých a informativních prvků. Mezi další profesní dráhy patří role jako Fashion PR Specialist, Social Media Manager nebo Fashion Stylista.

   Jste tedy připraveni vydat se na vzrušující cestu do světa módních médií? Nenechte si ujít příležitost prozkoumat svou vášeň a kreativitu při budování úspěšné kariéry v tomto dynamickém odvětví.