Miami University - Regionals

Úvod

O univerzitách v Miami University

Mezi Miami University Regionals patří Miami Hamilton a Miami Middletown, dva komunitní kampusy Miami University, vysoce uznávané veřejné univerzity s národní reputací. Mezi další regionální místa patří Voice of America Learning Center (VOALC) ve West Chesteru.

Regionální lokality Miami mají ideální polohu poblíž I-75. Kampus Hamilton je snadno dostupný ze státní silnice 129, kampus Middletown je pár minut od silnice I-75 a vzdělávací centrum Voice of America je hned vedle silnice I-75 ve West Chesteru.

Malé třídy, praktické učení a flexibilní plánování - účast na univerzitních regionech v Miami má tolik výhod. Prozkoumejte programy a příležitosti dostupné v našich pohodlně umístěných areálech i online.

Prohlášení o víře

Posílení mysli, posílení komunit

Prohlášení o poslání

Miami University Regionals poskytuje otevřený přístup různorodým studentům k vysoce kvalitnímu aplikovanému vzdělání založenému na svobodných uměních.

Výkazy hodnot

Miami University je vědecká komunita, jejíž členové věří, že liberální vzdělání je založeno na vlastnostech charakteru i intelektu. Respektujeme důstojnost jiných osob, práva a majetek ostatních a právo ostatních držet a vyjadřovat různorodé víry. Věříme v čestnost, bezúhonnost a důležitost morálního chování. Hájíme svobodu vyšetřování, která je srdcem učení, a spojujeme tuto svobodu s úsudkem a přijetím osobní odpovědnosti.

Miami Regionals zakládá své základní hodnoty ve výše uvedeném prohlášení o hodnotách pro větší univerzitu a zároveň zdůrazňuje následující základní hodnoty:

 • Přístup: Každý student, který chce tvrdě pracovat na studiu na univerzitě v Miami, bude schopen pokračovat v jednom prostřednictvím naší přístupové politiky otevřeného přístupu, cenově dostupných cen, flexibilního plánování a různých metod dodávky kurzu.
 • Komunita: Zavázali jsme se k místním komunitám, z nichž byly regionály založeny prostřednictvím kurikulárního, ko-kurikulárního a mimoškolního programování, které prokazuje trvalé zapojení lidí a organizací pracujících v těchto komunitách a v jejich blízkosti.
 • Rozmanitost: Vážíme si vlastností, které každý jednotlivec přináší do Miami Regionals, a využíváme bohaté vzdělávací příležitosti, které vznikají, když se spojí lidé různého prostředí, zkušeností a identit, aby se učili.
 • Úspěch studentů: Zavázali jsme se k zajištění úspěchu prostřednictvím kvalitního poradenství, akademické podpory a asistence při učení, společných a mimoškolních programů, náboru a udržení kvalifikovaných zaměstnanců, kteří poskytují vysoce kvalitní služby studentům, a silného zaměření na kariérní rozvoj , umístění a postgraduální podpora prostřednictvím služeb zapojení absolventů.
 • Výuka excelence: Zavázali jsme se k náboru a udržení talentované fakulty. Fakulta, která si vybrala kariéru v Miami Regionals, je hluboce odhodlána vytvářet inovativní zážitky ve třídě a online, doplněné o relevantní a náročné výzkumné iniciativy a smysluplnou službu kampusu a komunitě.

Rychlé fakty

Miami Regionals jsou regionální komunitní kampusy Miami University, vysoce uznávané veřejné univerzity s národní reputací. Díky cenově dostupné výuce a flexibilnímu rozvrhu hodin nabízí Miami Regionals světoznámou nadaci svobodných umění s nejmodernějším aplikovaným učením. Regionální pobočky zahrnují Miami Hamilton, Miami Middletown a Voice of America Learning Center (VOALC) ve West Chesteru.

Počítá se pohodlí

Přihlaste se do regionálních areálů dojíždějících z Miami a užijte si:

 • Titul na univerzitě v Miami
 • Dostupné školné
 • Flexibilní rozvrhy hodin, včetně rostoucího počtu kurzů, vyučované zcela online
 • Nedaleko, parkování zdarma
 • Péče o děti na místě

Začněte zde, dokončete zde nebo v Oxfordu

Mnoho našich studentů získává bakalářské tituly tím, že se vyučuje výhradně na regionálních místech. Jiní začínají v regionálních kampusech a po splnění požadovaných kritérií pro přemístění dokončují studium na kampusu v Oxfordu.

Podpora úspěchu studentů

Regionální lokality Miami byly navrženy s ohledem na VÁS. Akademická podpora uvnitř i vně učebny zahrnuje kvalitní výuku na fakultě, bezplatné akademické doučování a poradenství, malé velikosti tříd, kariérní služby a programy profesního rozvoje A kooperativního vzdělávání.

PLUS živý studentský život s řadou klubů, konkurenceschopnou atletikou, příležitostmi pro učení se službám a přístupem ke kulturním programům zajistí, že budete mít ucelenou studentskou zkušenost.

Otevřete zásady registrace

Regionální kampusy Miami udržují otevřenou politiku přijímání, což znamená, že studenti vysokých škol poprvé jsou automaticky přijímáni s maturitou nebo GED, v jakémkoli věku. Studenti, kteří nejsou studenty vysokých škol poprvé, budou hodnoceni pro přijetí na základě jejich kumulativního GPA v jejich předchozí instituci.

Akreditace

Regionální kampusy Miami jsou akreditovány The Higher Learning Commission a jsou členy North Central Association.

ABET, Engineering Accreditation Commission, akredituje čtyři programy Engineering Technology.

Tradiční osnovy BSN a RN-BSN jsou akreditovány Komisí pro vysokoškolské vzdělávání v ošetřovatelství (CCNE) . Tradiční osnovy BSN schválil Ohio Board of Nursing.

Státní povolení online kurzů. Státní oprávnění se týká státní regulace kurzů a programů distančního vzdělávání nabízených obyvatelům konkrétního státu vzdělávací institucí se sídlem v jiném státě, jakož i státní regulace různých aktivit na dálku v konkrétním státě institucemi mimo tento stát.

Regionální umístění

Regionální lokality Miami zahrnují kampusy v Hamiltonu a Middletownu a Centrum učení Voice of America, které se nachází v blízkosti dálnice ve West Chesteru.

Miami začalo učit v Hamiltonu a Middletownu na podzim roku 1946 a rozšířilo kurzy do těchto komunit, aby sloužily veteránům, kteří se vracejí z druhé světové války a získávají tituly prostřednictvím GI Bill® of Rights. V průběhu let Miami vyvinulo pět akademických center v regionu - Hamilton, Middletown, Norwood, Piqua a Dayton.

Trvalý růst studentské populace v kombinaci se silnou místní podporou vysokoškolského vzdělávání a touhou komunit po kampusech s úplným servisem vedl k otevření Middletownu v roce 1966, následované Hamiltonem v roce 1968. Miamiova práce v Daytonu a Piquě Oblasti byly provedeny ve spolupráci se státem Ohio (který poskytoval postgraduální programy) a vedly k vytvoření Wright State University v roce 1967.

Výukové centrum Voice of America, postavené na místě bývalé reléové stanice VOA ve West Chesteru, bylo otevřeno v lednu 2009 pro vysokoškolské i postgraduální vzdělávání.

Posílení mysli. Posilování komunit.

Miami University Regionals nabízí bakalářské tituly, přidružené tituly a počáteční kurzy pro většinu čtyřletých titulů nabízených v Oxfordu. Malé velikosti tříd, péče o děti na místě a flexibilní plánování činí Miami Regionals atraktivní pro studenty ve všech fázích života a kariéry.

Náš regionální dosah

Najděte perfektní zápas, který vás pohání na cestě k úspěchu. Prozkoumejte naše tři místa a online programy.

Hamilton Campus

V kampusu Miami v Miami se nachází ošetřovatelský program Regionals a řada dalších bakalářských, přidružených titulů a zahájení kurzu pro většinu čtyřletých stupňů.

Kampus Middletown

Areál Miami Middletown nabízí bakalářské tituly, přidružené tituly a zahájení kurzu pro většinu čtyřletých stupňů. Je domovem sady William & Patricia Schaefer Career Services Suite.

Výukové centrum Voice of America

Nachází se ve West Chesteru, VOALC je domovem Commerce Innovation Hub. VOALC nabízí Miami je celonárodně zařadil MBA program a postgraduální kurzy ve výuce a vzdělávací vedení.

E-kampus

E-Campus Miami Regionals, který je uznáván za poskytující významnou návratnost investic, nabízí flexibilní online programy navržené tak, aby studentům nabídly špičkové vzdělání.

Místa

 • 1601 University Blvd., OH 45011, Hamilton

 • 4200 N. University Blvd., OH 45042, Middletown

 • 7847 VOA Park Dr., Corner of VOA Park Dr. and Cox Rd., OH 45069, West Chester

Otázky