Keystone logo

14 Akademický kurz Programy v Inženýrství Strojírenství Námořní inženýrství 2024

Filtry

Filtry

  • Inženýrství
  • Strojírenství
  • Námořní inženýrství
  • Námořní inženýrství
Studijní obory
  • Inženýrství (14)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Akademický kurz Programy v Inženýrství Strojírenství Námořní inženýrství

Pokud vás zaujala námořní technologie a máte talent na strojírenství, může být vaším posláním titul v oboru námořního inženýrství.

Marine Engineering se ponoří do návrhu, konstrukce, provozu a údržby různých námořních systémů. To zahrnuje pohonné, elektrické a mechanické systémy na lodích, ponorkách, pobřežních strukturách a dalších námořních dopravních prostředcích.

Během studijního programu prozkoumáte předměty, které položí pevný základ v inženýrských principech a zároveň nabízejí specializované znalosti v námořní technologii. Některé kurzy, které můžete očekávat, zahrnují námořní architekturu, námořní pohonné systémy, mechaniku tekutin a hydrauliku a mořské environmentální inženýrství. Získáte také základní dovednosti v matematice, fyzice, počítačově podporovaném navrhování (CAD) a projektovém řízení.

Absolventi tohoto stupně mají několik různých kariérních příležitostí. Můžete pracovat jako námořní inženýr a využívat své odborné znalosti k navrhování, vývoji a údržbě námořních systémů. Nebo se možná vidíte jako námořní architekt, který uvolňuje svou kreativitu při navrhování a optimalizaci námořních plavidel. Možná vás nadchne role Offshore Engineera, kde přispíváte k návrhu, konstrukci a údržbě offshore plošin.

Pokud jste fascinováni světem námořních technologií a máte nadání pro strojírenství, titul v oboru námořního inženýrství může být perfektní volbou.