Prague Film Institute

Úvod

Jsme profesionální filmová škola v Praze založená Filmovou produkční společností Three Brothers . Prague Film Institute sídlí v budově s oceňovanými režiséry, půjčovnou filmové techniky a postprodukčním zázemím. S filmovými profesionály se setkáte při každodenní práci a stáži na filmovém plátně. Kromě toho je součástí naší výuky dronová kinematografie a podvodní natáčení.

Kurzy

Co nabízí Prague Film Institute ?

Odborné kurzy a akreditace

Na Prague Film Institute se naučíte prakticky rozvíjet své filmařské dovednosti. Naučíme vás vše, abyste nastartovali svou kariéru v profesionálním filmu nebo pokračovali ve studiu. Naše celoroční filmařské kurzy jsou akreditovány mezinárodně uznávanými pracovními kvalifikacemi BTEC Higher Nationals, které si můžete snadno „navýšit“ na úplný bakalářský titul. Pokud si zvolíte doplňkový program s podobným obsahem, měli byste být schopni zapsat se do posledního ročníku bakalářského studia na jiné zahraniční univerzitě se svým HND z Prague Film Institute .

Stáž filmové produkce

Zažijte stáž filmové produkce na profesionální filmové scéně. Stáže rozšíří vaši síť důležitých kontaktů v oblasti filmové předprodukce, produkce nebo postprodukce.

Profesionální filmařské vybavení

Výuka kinematografie bude probíhat v plně vybavené profesionální půjčovně v areálu školy. Ve výbavě nechybí ani nejoblíbenější fotoaparáty jako RED Monstro, ALEXA Amira, nebo SONY F55.

Průmyslové sítě

Naše škola spolupracuje s různými partnery z komerčního odvětví, kteří mohou hrát ve vaší budoucí kariéře zásadní roli. Dostanete příležitost navštívit jejich společnosti a zúčastnit se profesionálního filmového workflow.

Filmy hodné festivalu

Natočte si během studia vlastní film hodný festivalu. Pro natáčení vašeho finálního filmu (v minimální délce 7 minut) bude vašemu kameramanovi poskytnuto filmařské vybavení v hodnotě více než 90 000 USD. Filmové vybavení, základní produkční náklady a profesionální postprodukční zařízení jsou zahrnuty.

Naše prostory

Škola se nachází v nově zrekonstruované současné budově v srdci průmyslu a využívá svůj vlastní jeden z největších historických rekvizit a zbraní v Evropě. Sdílíme budovu s oceňovanými režiséry, profesionální natáčecí zařízení na dosah a také postprodukční zázemí.

Akreditace Pearson BTEC

Prague Film Institute je schválené mezinárodní Pearsonovo centrum, které poskytuje respektované pracovní kvalifikace BTEC Higher Nationals . Kvalifikace je široce mezinárodně uznávaná a každý rok je poskytována více než 100 000 studentů v 58 zemích. Naše programy jsou certifikovány v kvalifikaci Creative Media Production, Pathway Film. Jednoletý filmový kurz končí certifikátem BTEC Higher Nationals Certificate (HNC), úroveň 4. 2letý filmový kurz končí získáním BTEC Higher Nationals Diploma (HND), úroveň 5.

Místa

  • Ke Smíchovu 1150/132, Prague - Slivenec, 15400, Prague

Otázky