Prince George's Community College

Úvod

Prince George's Community College ( PGCC ) poskytuje vynikající a dostupné vzdělání. Naši studenti se stali lídry v mnoha oblastech kariéry.

Prince George's Community College nabízí více než 200 akademických a kariérních vzdělávacích programů. Nové budovy s nejmodernější technologií dotýkají kampusu univerzity o rozloze 150 akrů v Largu. Pět vzdělávacích webů mimo areál činí třídy pro studenty přístupnějšími.

Úspěch studentů je nejvyšší prioritou na Prince George's Community College . Vysoká škola slouží všem, kteří hledají titul, chtějí posílit kariéru nebo se naučit nové dovednosti. Transformace životů prostřednictvím vzdělávání je velkou součástí poslání školy.

Nabízíme mnoho vzrušujících příležitostí k transformaci vaší kariéry a vašeho života. Získejte úžasné vzdělání za nižší cenu. Naše vášnivá fakulta a zaměstnanci vám pomohou uspět, ať už začínáte, chcete rozvíjet svou kariéru nebo chcete absolvovat několik kurzů.

Prince George's Community College uvádí své programy a zdroje do souladu s potřebami studentů a komunit. To je součástí poslání vysoké školy zvyšovat ekonomickou vitalitu regionu.

Vysoká škola připravuje studenty na to, aby byli kompetentními a kvalifikovanými členy pracovní síly. Prince George's Community College také připravuje studenty, aby smysluplným způsobem přispívali do komunity svým časem a talentem. Tyto snahy posilují základy univerzity a posilují ekonomiku.

Vysoká škola je vzrušující osobní cesta. Naše fakulta a zaměstnanci vás povedou, pokud budete někdy potřebovat podporu.

Místa

  • Largo Road,301, 20774, Largo

  • Westphalia Road,9109, 20774, Upper Marlboro

  • Old Branch Avenue,6400, 20748, Camp Springs

  • Marshall Avenue,312, 20707, Laurel

Otázky