Richmond Community College

Úvod

Všechny učitele a zaměstnance Richmond Community College spojuje naše poslání, vize a hodnoty jako základ. To nám pomáhá dělat naši každodenní práci lépe a dosáhnout úspěchu, na kterém pracujeme.

Posláním Richmond Community College je nabízet vzdělávací příležitosti, kulturní obohacení a rozvoj a školení pracovních sil, které zvýší kvalitu života studentů a podpoří ekonomický rozvoj v krajích Richmond a Scotland.

Díky talentu a odhodlání našich zaměstnanců se staneme přední komunitní školou v Severní Karolíně. Stanovíme zlatý standard pro učení a služby studentů, který bude hnacím motorem ekonomického rozvoje pro okresy Richmond a Skotsko. Na Richmond Community College najdete programy, které vedou k vysoce placeným, vysoce kvalifikovaným, vysoce poptávaným a vysoce spokojeným pracovním místům.

Zavázali jsme se k úspěchu našich studentů, a proto pomáháme každému studentovi vypracovat plán kariéry v jeho prvním semestru vysoké školy. S průměrnou velikostí třídy 17 vás naši instruktoři znají jménem a poskytnou vám osobní pozornost, kterou potřebujete k dosažení svých cílů.

Místa

  • West Hamlet Avenue,1042, 28345, Hamlet

Otázky