Stipendium Keystone

Žádosti pro rok 2021 jsou již uzavřeny. Zaregistrujte se, chcete-li dostávat aktuální informace, až bude vyhlášeno další stipendium.

Splňte si své sny se stipendiem Keystone!

Co je stipendium Keystone?

Keystone Academic Solutions nabízí čtyři stipendia na bakalářské studium a dvě na navazující studium. Stipendia budou nabídnuta šesti studentům s dobrým akademickým profilem, kteří prokážou, že mají motivaci prostřednictvím svého vzdělání měnit svět.

Kdo se může přihlásit?

Budoucí studenti, kterým je v okamžiku zahájení programu nejméně 18 let a kteří plánují studovat v denní formě bakalářský nebo navazující studijní program. Projděte si ještě dnes naše weby pro studenty, najděte si svůj studijní program a zkuste získat jedno ze šesti stipendií Keystone!

Jak podat přihlášku o stipendium Keystone?

Vyplňte své údaje a my vám dáme vědět, až bude vyhlášeno další stipendium.

Začněte proces žádosti o stipendium.

O společnosti Keystone Academic Solutions

Keystone Academic Solutions pomáhá každý měsíc více než šesti milionům studentů najít ideální studijní program. Pomáháme budoucím studentům prozkoumávat stovky možností studijních programů a destinací, vše na jednom místě, dostupné kdykoli a odkudkoli. Shromažďujeme všechny relevantní informace a aktuální zprávy o vysokoškolském vzdělání a nabízíme studentům platformu a nástroje umožňující chatovat přímo s univerzitou a přijímacími úředníky z celého světa. Umožňujeme tak lidem vybrat si takové vzdělání, jež jim pomůže naplnit jejich osobní a profesní cíle!

Najděte si ještě dnes na našich webových stránkách svůj studijní program