Keystone logo

3 Akademický kurz Programy v Strategická Komunikace 2024

Filtry

Filtry

 • Žurnalistika a masová komunikace
 • Komunikace
 • Strategická Komunikace
Studijní obory
 • Žurnalistika a masová komunikace (3)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

  Akademický kurz Programy v Strategická Komunikace

  Ve světě strategické komunikace se ponoříte do vzrušující oblasti, která zdokonaluje vaše dovednosti v plánování, provádění a vyhodnocování efektivních komunikačních strategií. Čerpáním z různých oborů, jako je marketing, vztahy s veřejností, reklama a mediální studia, se naučíte, jak vytvářet soudržná a cílená sdělení, která rezonují u různého publika.

  Učební plán studijního programu strategické komunikace je široký a jeho cílem je vybavit studenty holistickým chápáním oboru. Zahrnuje předměty, jako jsou média a technologie, teorie komunikace, psaní a úpravy, digitální marketing a správa kampaní.

  Absolventi tohoto oboru mají spoustu kariérních příležitostí. Jako specialista na vztahy s veřejností můžete rozvíjet a udržovat pozitivní image pro klienty, řídit vztahy s médii a vytvářet působivé komunikační materiály, jako jsou tiskové zprávy a obsah sociálních médií. Nebo vstoupíte do role marketingového manažera, kde budete plánovat a provádět marketingové strategie k propagaci produktů nebo služeb prostřednictvím průzkumu trhu, reklamy a propagačních kampaní. Mezi další zajímavé pozice patří reklamní manažer, manažer sociálních sítí, komunikační specialista a obsahový stratég.

  Prozkoumejte naše strategické komunikační programy a najděte si ideální program pro vás.