The London College Of Style

Úvod

Nachází se v samém srdci centrálního Londýna, pulzující tavicí kotlík pro kreativní talent. Připojte se k našim pohlcujícím tréninkovým zkušenostem zaměřeným na „hluboké učení“ s osobním mentorováním pro růstový průmysl, pracovními zkušenostmi a významnými pracovními místy.

Nabízíme pestrou škálu kreativních školení v našem kampusu v centru Londýna. Každý kurz poskytuje osobní vzdělávací zkušenost, která zdokonaluje vaše dovednosti, buduje vaši síť, poskytuje vám neocenitelnou pozici v oboru a rozvíjí vás jako profesionála.

Ve všech uznáváme individuální talent. Náš styl učení je osobní a prostřednictvím vaší online aplikace udělujeme místa jednotlivým zásluhám.

Zaměřujeme se na poznávání a objevování vašich talentů. Učte se od skvělých lektorů a mentorů, kteří budou hrát na vaše silné stránky, a spojte se s nimi. Vytvářejte v našich partnerských sítích měnící se průmyslové odvětví, včetně celebrit, uznávaných umělců, redaktorů, televizních a filmových produkčních společností, producentů a publikací, abyste měli velký dopad na svou kariéru.

Vítáme, že každý z našich studentů je jiný. Učení a školení jsou pro vás osobní, prosazují vaši individualitu a vybavují vás dovednostmi a nástroji pro úspěch v kariéře, kterou máte rádi. S možností pokračovat ve vzdělávání a zvyšování kvalifikace v LCS okamžitě.

Místa

  • Russell Square,46-47, WC1B 4JP, Bloomsbury

Otázky