United Tribes Technical College

Úvod

United Tribes Technical College nachází v Bismarcku v ND, slouží k poskytování vynikajícího vzdělání obyvatelům domorodých Američanů v tomto regionu a po celé zemi. Již 50 let slouží United Tribes Technical College více než deseti tisícům indiánských studentů z více než 75 federálně uznávaných indiánských kmenů po celé zemi. Kromě amerických indiánů vysoká škola vítá a slouží studentům všech prostředí.

United Tribes Technical College je regionálně akreditovaná instituce, která si udržuje průběžnou akreditaci prostřednictvím Komise pro vyšší učení od roku 1982 a v současné době do roku 2021. Kromě toho je United Tribes Technical College první kmenovou vysokou školou v zemi, která je oprávněna nabízet plně online studijní programy. Vysoká škola je považována za kmenovou pozemkovou instituci z roku 1994. Vysoká škola byla založena za účelem vytvoření komunity, ve které mohou indičtí lidé získat vzdělání a získat zaměstnání.

Programy, které byly v průběhu let přidávány, si pamatovaly tento původní účel a poskytovaly nejen profesní vzdělávání a přípravu, ale také individuální a sociální dovednosti v kulturně relevantním prostředí s důrazem na děti a rodiny. United Tribes Technical College je 501 (c) (3) nezisková společnost založená ve státě Severní Dakota a provozovaná těmito pěti kmeny: Tři přidružené kmeny Fort Berthold, kmen Spirit Lake, Sisseton-Wahpeton Oyate, Stojící skalní kmen Siouxů a želví horské pásmo indiánů Chippewa.

Místa

  • University Drive,3315, 58504, Bismarck

Otázky