University of Northampton International College

Úvod

UNIC poskytuje pomocnou ruku mezinárodním studentům, jejichž současné ročníky nesplňují univerzitní studijní požadavky nebo mají kvalifikaci, která není v rámci univerzity uznávána.

Pomáháme poskytováním akademického odrazového můstku na University of Northampton, poskytováním programů Foundation, First Year a Pre-Masters v celé řadě předmětů.

Naše nadační kurzy vedou po ukončení bakalářského studia a jsou na 2 semestry, zatímco pre-mistři jsou pouze na jeden semestr a vedou na magisterský kurz.

Pokud je vaše žádost úspěšná, obdržíte jedno kombinované CAS a jedno vízum, které vás kryje po celou dobu studia UNIC a UON.

O UNIC

Co

UNIC je University of Northampton's Associate College, která poskytuje vzdělávací Pathways široké škále univerzit v Northamptonu. UNIC vám poskytne vzrušující, hodnotnou a dynamickou vzdělávací zkušenost v prostředí, které vás povzbuzuje k dosažení dokonalosti ve vašich studiích.

UNIC je součástí celosvětové Navitas Group, mezinárodně uznávaného poskytovatele vzdělávání se znalostmi a zdroji zaměstnanců ve více než 120 univerzitách a univerzitách po celém světě. Zde v UNIC se velmi snažíme zajistit, aby vaše zkušenosti na University of Northampton byly na nejvyšší úrovni a připravily vás na budoucí kariéru v globální ekonomice. Výběrem Pathway UNIC budete připraveni dosáhnout akademického úspěchu a užít si nezapomenutelný zážitek z učení.

Kde

UNIC se nachází na Avenue Campus University of Northampton, v blízkosti centra Northamptonu a v samém srdci Anglie, jen jednu hodinu vlakem od centra Londýna a Birminghamu.

UNIC má vynikající zázemí včetně Student Hubu, sady Learning Technology Suite a učeben, které jsou účelně vybaveny pro výuku a učení.

Studentské zkušenosti

UNIC má specializovaný tým studentských služeb se sídlem v College. Kromě řešení jakýchkoli dotazů a otázek můžete také organizovat pravidelné společenské akce, jako jsou filmové noci, fotbalové turnaje a kvízy. Jako student UNIC máte také plný přístup ke všem událostem a zařízením University of Northampton. Studentská unie University of Northampton je jednou z pouhých tří odborů v zemi, které mají všechny kluby, sporty a společnosti ZDARMA a mohou se připojit ke všem studentům.

Kdy můžu začít

UNIC má tři příjmy ročně - leden, květen nebo září.

Kdo

University of Northampton má 15 000 studentů a 1 000 zahraničních studentů z více než 100 zemí. Samotný UNIC v posledním roce zapsal studenty z více než 30 různých zemí.

Proč

  1. Umístění - Pouze jednu hodinu od centra Londýna vlakem a poblíž měst Oxford, Cambridge a Birmingham, Northampton je ideálním místem pro život, studium a objevování.
  2. Dokonalost - University of Northampton získala ocenění „Zlato“ ve vládním rámci pro výuku a excelenci (TEF).
  3. Flexibilita - UNIC nabízí Pathways více než 90 různým studijním programům University of Northampton, což znamená, že si můžete vybrat Pathway která je pro vás nejlepší.

Místa

  • Saint Georges Avenue, NN2 6JD, Northampton

Otázky